Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van? 22 éves vagyok 1...

Mikor van? 22 éves vagyok 1 éve próbálkozunk a férjemmel.

Figyelt kérdés
Tudom fura,hogy nem tudom mikor van ovum stb.De a kérdés az ez lenne és jó volna ha megkímélnétek a rosszindulatú válaszoktól.A menszim 21- 22-én szokott meg jönni általában van 7 napot de marciusba csak 5 napot és késet is.2 napot.Szóval mikor van peteérésem az allábbi infók szerint?

2019. ápr. 4. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha minden hónapban 21-én jön meg, ami azért kissé furi, akkor 30 napos a ciklusod kb. A 14-16. nap körül lehet ovud, a mensi első napja az 1. nap. De amúgy meg hőmérőzz, és az megmutatja pontosan, mert ez csak átlagon alapuló saccolás részemről.
2019. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszod💋
2019. ápr. 4. 12:47
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Ha van okos telefonod, akkor töltsd le pl. a naptáram alkalmazást. Abban írja mikor van ovu
2019. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A következő vérzésed várható első napjától kell visszaszámolni 14 napot. De ez csak egy átlag számítás (a 10-16 nap), nagy egyéni eltérések lehetnek, sőt nem is biztos, hogy van peteérés. Olvass utána a női ciklus fázisainak, nagyon sok oldal foglalkozik ezzel.
2019. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Megjön a mensid, plusz 14 nap az ovulációd időpontja kb.
2019. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Vegyél patikában egy férfi termékenységi tesztet, ez a legegyszerűbb és legkevésbé kellemetlen vizsgálat.
2019. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Rengeteg alkalmazás van erre, én pl a Clue nevűt használom. Mensi alapján belövi az ovut (középre mint az átlagnak) de hőmérőzést is lehet vele vezetni ami pontosabb eredményt ad. Ha nem szeretnél ilyenekkel pepecselni akkor vegyél ovu tesztet drogériában vagy patikában és középidőben tesztelj egyet. Sok sikert!
2019. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Attól hogy mindig van vérzésed, nem jelenti azt, hogy van peteérésed is.
2019. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is vezesd egy mensis applikációban a telefonodon. 3 ciklus után átlagból kiszámolja. Persze nem biztos, hogy van peteérésed, vagy akkor van amikor a telefon gondolja, de ad egy támpontot. Simán lehet, hogy egy év alatt mindig kihagytátok a ovu környékét és azért nem jön össze a baba.

Ovulációs teszt is jó a patikába, sőt jobb is, de a naptárat is vezesd. Aztán ha terhes leszel át lehet rakni terhesnaptárrá.

2019. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem késett a mensid csak a február rövidebb volt....
2019. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!