Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek merjek vállalni...

Szerintetek merjek vállalni egy terhességet?

Figyelt kérdés

Sajnos pár napja ct vizsgálaton estem át, 5,4 msv volt a sugárdózis (koponya meg valami cta volt)

Ahogy olvasgattam szinte ez a legnagyobb sugarterheles amit kapni lehet ct-ből, és már nagyon veszélyes, daganatokat okozhat.


Már előzőleg is próbálkoztunk, de most annyira elvagyok kenodve, már bánom, hogy vállaltam a vizsgálatot, nem szeretném ha anya nélkül nőne fel, ti mernetek vállalni a kockázat ellenére?


2022. jún. 26. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Terhes vagy?
2022. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Egy szavadat nem érteni.

Szórakozásból nem végeznek ct-t. Nyilván valamilyen bajod van. Akkor miért nem amiatt aggódsz? Miért a nem létező gyereked miatt?

2022. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Negatív lett szerencsére


A kérdésem pedig, hogy kisbabát szeretnénk, de nem tudom, hogy merjek-e vállalni az esetleges ct okozta daganat rizikó miatt…

2022. jún. 26. 15:24
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ne, ne vállalj!

Mindenki akit ct ért, meghalt, de egyszer biztosan meg fog (irónia).

2022. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok egy két hónapot és rajta!
2022. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel a mentalitással ne vállalj, komolyan mondom!

Először próbáld meg a normalitás talaján megvetni a lábad, utána minden további nélkül.

2022. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Par CT vizsgálat miatt nem szoktak rákosak lenni. De ami miatt vizsgáltak CT berendezessel, annak járj a végére, csak utána gondolkodj babavallalason szerintem.
2022. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mri-n voltam később tudtam.meg hogy akkor már terhes voltam,de csak par hetes vagy annyi se. Azóta megszületett a babám és makk egészséges, a legelső pár napon vagy első hétben egy ilyen vizsgálat nem számít, de később már nagyon is fontos amint van szívhang is. Ha meg még gyerek sincs akkor túl aggódod.
2022. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted aki eddig átesett ilyen vizsgálatokon az mind lemondott a gyerekről? 😄 Honnan szeded ezt a baromságot? Nem is vagy jelenleg terhes.
2022. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te elmebeteg vagy? Egy CT kivizsgalas sem okoz daganatot, max megtalalja. Egy szakkepzett radiografus!
2022. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!