Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, ha rengetege...

Mikor teszteljek, ha rengeteget pisilek?

Figyelt kérdés
Amúgy is, de ebben a dög melegben rengeteget iszom, fél óránként pisilek, éjszaka is többször. Kedden kellett volna megjönnie, de nem érzem a szokasos tüneteket, viszont a mellem rettenetesen érzékeny, különösen a bimbóm, és a méhem is olyan, mintha kemenyedne, vagy nem tudom, de diszkomfortos. Jó pár honapja próbálkozunk nagyon reménykednék már. Egyetlen tesztem volt itthon, ma ellőttem de negatív lett (persze szinte átlátszó volt a pisi, és amúgy is most délután csináltam már. De reggel sem "koncentrált" mert nagyon meleg van, állandóan iszom és pisilek. Most talán szombat délelőtt eljutok tesztet venni, de lehet csak jövő hét elején. 😒 A kérdésem, hogy az említett tünetek utalhatnak e terhességre illetve mikor kellene tesztelem? Most megvártam, míg majd bepisilek,hogy elég sok legyen, de így is víztiszta volt szinte. Ne igyak? Így is alig alszom a melegtől, meg szomjas vagyok. (megy a ventilátor, de sajnos panel sokadik emelete)

2022. jún. 30. 14:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedd óta késik , akkor már bármikor tesztelhetsz :))
2022. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi nap késés után nekem a délutáni,sőt esti teszt is szép erős pozitív lett.Bármikor tesztelhetsz 🙂
2022. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én várnék pár napot az újra teszteléssel mert ilyen kiborító melegben, stresszben van hogy nekem is késik 4-5 napot is.

De ahogy érzed :))

2022. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is késik sokszor, nyugi ez nem jelent semmit!
2022. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
2# Bocsi most olvastam el rendesen.Őszintén ma már pozitívnak kellett volna lennie ha sokat iszol akkor is.Azért estig én is ittam eleget mégis full erős pozitív lett a teszt. És 25-ös érzékenységűvel teszteltem.
2022. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Basszus egy oraja csináltam a tesztet, akkor negatív volt, 10 perc után is, most raneztem, és egy nagyon halvány, alig látható második csík is van.. Éppen csak hogy látszik, de ott van. 🙀
2022. jún. 30. 14:47
 7/28 A kérdező kommentje:
Amugy a menzeszemhez órát lehet igazítani, sosem késett még, max elobb jött meg. Meg nem jött ki a szokasos menzesz patti sem,ami mindig, tini korom óta az államon jön ki pár nappal előtte.
2022. jún. 30. 14:51
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
1 óra után már rég nem érvényes a teszt. Az a második csík semmit nem jelent.
2022. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A hozzá járó papiron rajta van hogy (általában) 1-3 percet várj és akkor látható a valós eredmény

1 vagy több óra mulva az már irhat össze vissza mindent

2022. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk kételkedem h jó-e még ez a teszt. Eleve a kontroll vonal is nagyon halvány lett. A közepe szinte nem is látszik. Elvileg nem járt még le.
2022. jún. 30. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!