Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az ilyen x-epil...

Szerintetek az ilyen x-epil terhességi teszt kimutatja már a terhességet a nem várt utáni napon?

Figyelt kérdés

Vagy többet kéne várni?

Erről van szó:

[link]


Ez hányas erősségű? És melyik számít érzékenynek? Mert szokták itt írni, hogy 10-es, 25-ös stb, de nekem fogalmam sincs melyik mit jelöl.


Ma van a nem várt napja, de eddig se híre, se hamva, remélem így is marad. :)

Menzesz előtt, mindig a derekam szokott fájni, meg már 1-2 nappal előbb barnázni szoktam, de most ezek nincsenek, csak szúrkál a alhasam, mint mikor peteérésem van. Viszont tegnap teszteltem egy olcsóbb fajta teszttel, de az negatív volt.

Ez az a teszt:

[link]


Ebben kettő volt, de már elhasználtam, ez az x-epil az utolsó tesztem, ami van otthon és nem szívesen megyek el venni.



2022. júl. 1. 08:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ennek az még korai. De reggeli elsőből megpróbálhatod, hátha szerencséd lesz.
2022. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es érzékenyebb mint a 25-ös, de a kimaradt menstruáció napján már a 25-ös is mutatja szerintem, még ha halványan is. Szerintem, ha ma nem jön meg, tesztelj holnap reggel első vizeletből azzal, ami van otthon, és ha az is negatív, akkor valószínűleg csak késik. De szurkolok 🤞🏻
2022. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ohh bocsi most látom hogy 25-ös amivel teszteltél. Hát akkor lehet várnod kellene még pár napot ha nem jön meg és azután tesztelni, ha nem akarsz másikat venni.
2022. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De ezt hol látjátok, hogy milyen erősségű?

Az x-epil hányas?

És a második, ami 2 db-os?

2022. júl. 1. 08:19
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]

Ez 25-os . Tizessel probald meg.

2022. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nappal hamarabb is mutatta. Szóval késésnél már egyértelműen látszik, ha pozi. De ez ugye csak akkor igaz, ha pontosan tudod az ovu napját. Ha nem mutatja akkor vagy később volt ovu és akkor még nem késik vagy nem vagy terhes
2022. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked melyik teszt mutatta ilyen korán?


És amúgy ha patikába megyek és úgy kérem, hogy 10-es érzékenységű terhességi teszt, akkor szerintetek fogják tudni mit akarok?

2022. júl. 1. 09:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Facelle rossmanos 10-es teszt. 11dpo-n halvány pozi. Aznap x-epilt is néztem az 25-ös azon is sejthető votl, de 13.dpo-n már egyértelmű volt az x-epilen is. Az ovu tuti, lh teszt, hőgörbe, uh és vérvétel...minden játszott abban a ciklusban.
2022. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvart napjan a 25os pozitiv volt. Ahogy irtak elottem vagy kesobbi ovu vagy sajna nincs terhesseg.
2022. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom az x-epil milyen érzékenységű/pedig pár napja teszteltem vele 😅/de a második linken amit küldtél oda van írva a doboz elejére alul,hogy magas érzékenység 25mlU/ml

Olyat keres amire 10mlU/ml van írva.

2022. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!