Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az ilyen x-epil...

Szerintetek az ilyen x-epil terhességi teszt kimutatja már a terhességet a nem várt utáni napon?

Figyelt kérdés

Vagy többet kéne várni?

Erről van szó:

[link]


Ez hányas erősségű? És melyik számít érzékenynek? Mert szokták itt írni, hogy 10-es, 25-ös stb, de nekem fogalmam sincs melyik mit jelöl.


Ma van a nem várt napja, de eddig se híre, se hamva, remélem így is marad. :)

Menzesz előtt, mindig a derekam szokott fájni, meg már 1-2 nappal előbb barnázni szoktam, de most ezek nincsenek, csak szúrkál a alhasam, mint mikor peteérésem van. Viszont tegnap teszteltem egy olcsóbb fajta teszttel, de az negatív volt.

Ez az a teszt:

[link]


Ebben kettő volt, de már elhasználtam, ez az x-epil az utolsó tesztem, ami van otthon és nem szívesen megyek el venni.



2022. júl. 1. 08:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

25-ös


Pontos ciklusnàl a mensi várható napjàn is kimutatja reggeli első vizeletből..

(26 napos ciklusnál a 26. Napon is kimutatta)

2022. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én sima x-epilt használtam, azt amelyikben 2 db van, sima kis csík. Menzesz előtt 2 nappal halványan, de kimutatta. Menzesz napján már erős csík volt. Az 25-ös erősségű. Szerintem a tiéd is.
2022. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Elolvastam az x-epil tájékoztatóját és megtaláltam rajta, hogy 25-ös tényleg.

Viszont ma reggel teszteltem vele, de negatív. :/

Kezdem elengedni ezt a hónapot is (ez volt a 10.)

2022. júl. 2. 11:45
 14/17 A kérdező kommentje:

Hátha olvassa majd még valaki, úgyhogy leírom, hogy most vettem Facelle testet (ami 10-es) a rossmannban. Még mindig semmi jele a menzesznek, nem tudom mit gondoljak. Holnap reggel megpróbálom ezt.

Vagy szerintetek várjak még vele?


Amúgy ez a legrosszabb az egészben, hogy a végsőkig reménykedek. :/

2022. júl. 2. 18:22
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, próbáld meg nyugodtan 🙂. Késés után 2 nappal már bármikor megcsinálhatod a 10-est, de meg is várhatod a reggelt, azon már nem múlik semmi.
2022. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kerdezo! Mi lett??
2022. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Megjött azóta. :/

Vasárnap reggel teszteltem a 10-essel, de negatív lett, elkönyveltem magamban, hogy biztos nem vagyok terhes, hétfőn már fájt a derekam és barnáztam, kedden meg megjött a rendesen.

Így végülis kb. 4 napot késett, de ez a pár nap nagyon hosszúnak tűnt.

2022. júl. 7. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!