Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A sárga kagylós benzinkúton...

A sárga kagylós benzinkúton készülök állást vállalni, de nagyon sok rosszat olvastam, hogy kötelező kvóta van milyen arányban kell a drágább benzint eladni, és ha nem akkor levonnaka fizetésből, és hasonlók. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Kérem főleg dolgozók vagy exdolgozók válaszoljanak!
2011. jan. 13. 16:53
 1/4 anonim válasza:
Arról már hallottam, hogy a 3 hónap próbaidő után előszeretettel dobálják ki az alkalmazottakat....(pl.árpád híd pesti hídfő)
2011. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez nem csak a kagylós kúton, más cégnél is így van, sajnos egy ideje. Csak mindenhol máshogy rendezik le a dolgot, valahol levonnak a fizudból, valahol elküldenek...felsőbb utasítás miatt kényszerül erre a kút főnöke.

De van sok egyéb...van, ahol le kell tenni x mennyiséget a jattból, nem is beszélve a fizetés nélküli elhajtások mizériájáról....

El lehet lenni, - férjem 12 éve csinálja - , de nem egy álommeló! Régen sokkal jobb volt.

2011. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, nem biztos, hogy ilyen munka kell nekem. Én idegeskedjek meg stiklizzek, különben kirúgnak vagy ugrik a fizetésem egy része? Ezt azért mégsem.
2011. jan. 13. 17:15
 4/4 DannyZuko ***** válasza:
A %-ot meg lehet csinálni. amúgy főnöke válogatja. nem a cég dönti el, h te maradsz e vagy sem, hanem az adott kút üzemeltetője. Nyilván ha egy suttyót fox ki, akkor kisdob. Ha egy normálisabbat, akkor az belátja, hogy egy 60-80 Ftal drágább benzint nem lehet eladni, amikor 350-360 a sima is.
2011. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!