Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepedés mindig hajnali...

A tüszőrepedés mindig hajnali órákban történik. Olyan nincs, hogy délután, vagy este? Lehet hülye kérdés, de nem égészen világos, hogy miért pont hajnal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szülés is általában éjjel vagy hajnalban szokott megindulni. Hogy ovu miért hajnalban van legtöbbször, azt nem tudni - de nekem már volt délutántól késő estébe hajló ovulációs fájdalmam is. Szóval nem, nem mindig a hajnali órákban történik, csak leggyakrabban.
2010. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ,csak azért kérdezem,mert egész délután leszakad a derekam mint mensi elött,meg mint ovukor.Csak furcsnak találtam,hogy délután van.De akkor nem zárod ki te sem a délutáni tüszőrepedést.
2010. jan. 5. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem sem kötelező, hogy hajnalban legyen, de ez az általánosan elfogadott dolog. Nekem volt már hajnalban, de délelőtt, délután, sőt késő este is.
2010. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!