Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után ti mikor...

Spontán vetélés után ti mikor kezdtetek újrapróbálkozni,mennyi idő múlva sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos volt egy spontán vetélésem május végén. Tulajdonképpen a "nemvárt" előtt már csináltam tesztet,ami egyértelműen pozitív volt. Onnantól kezdve,amikor meg kellett volna jönnie,folyamatosan barnáztam. Természetesen rögtön orvoshoz fordultam,de érdemben nem tudtak mit kezdeni a helyzettel,pár nap múlva elkezdtem rendesen vérezni,mint amikor megjön. Kb 6 hetes lehettem.

Az orvosok nem javasoltak további kivizsgálásokat,de gondolkodom,hogy esetleg progeszteront kellene nézetni. Érdemes lenne?


Lelkileg megviselt,de úgyérzem sikerült rendbetenni magam.


Ti mikor kezdtetek el újrapróbálkozni? A következő terhesség "sikeres" lett? Minden rendben ment a babavárás folyamán?


Nem tudok róla,hogy bármilyen nőgyógyászati problémám lenne. A ciklusaim rendszeresek,szabályosak.


Köszönöm szépen a válaszokat!


2022. júl. 5. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

7 hetes voltam. A doki azt mondta akár azonnal próbálkozhatunk, de érdemes a számolás miatt megvárni a kövi mensit

Mi 2 hónapot hagytunk ki (lelki okok miatt nekem kellett a több idő) Aztán még 10 hónap volt mire megint pozi lett a teszt

2022. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont 6 hetesen vetéltem el tavaly nyáron. Nem mondta az orvos, hogy várnunk kellene, de nem is próbálkoztunk szándékosan. A következő menstruáció helyett pozitív lett a tesztem. A héten lesz 8 hetes a kisfiam, a kiírt napon született.

Kívánok mielőbbi sikeres terhességet! :)

2022. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

9 hetes voltam.

1 mensit megvártunk, 29napra meg is jött.

Majd egyből belevágtunk, a 2.hónapban meg is fogant.

2022. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Június 12en veteltem el, augusztus 8an,teszteltem újra pozit és azóta már 3 hónapos a kisfiam🤗
2022. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Gratulálok mindenkinek! :)

2022. júl. 5. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem már nem jött meg a következő menstruációm. Mondjuk most fogalmam sincs, hogy pontosan mikor fogant, de nem isnagyon erdekel. Fő, hogy ez alkalommal minden rendben.
2022. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!