Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legmegbízhatóbb,...

Melyik a legmegbízhatóbb, legérzékenyebb terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Amelyik a legkorábban kijelzni a terhességet?

2022. júl. 5. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem lehet kivárni, hogy késsen a menstruáció?


Amúgy bármelyik 10es érzékenységű jó, ha nem bírsz magaddal…

2022. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
A legtutibb: hcg vérvétel
2022. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha késik, kb barmelyik

Ha még nem késik, mind felesleges

2022. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Predictor early ha 3 percen belül látsz ott valamit akkor +, utána dobd ki.
2022. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
4 azt akartam írni ha 3 perc múlva nincs rajta semmi akkor kuka, mert ha forgatod és szárad beleláthatsz valamit
2022. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Predictor early termeket nem ajanlom. Szamtalan esetben mondtak hogy hamis pozitiv eredmenyt mutat. Koztuk mar en is jartam igy. Es 1400 ft ert tobbnyire van ott masodik csik is van mikor forgatasra de van amikor siman latni is lehet. Rengeteg embert becsapott mar :/ egyebkent parom szerint a terhessegi tesztet gyogyszertarba vegyunk inkabb mert habar nemelyik dragabb akkor is fals eredmenyt nem mutatott meg.
2022. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es hozzászólónak nagyon köszönöm. Látom, hogy a DM-ben lehet is kapni a Predictor early-t. Azért szeretnék korán tesztelni, mert megyek koncertre, és terhesség esetén nem innék alkoholt...vagy csak keveset....de természetesen tudom, hogy a tuti az, ha az elmaradt mensi idején tesztelek
2022. júl. 5. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ez nem vészhelyzet, hogy emiatt extrém korán tesztelni kellejen.

Igyál mértékkel, aztán jónapot, ha terhes is lennél, még nem vagytok összeköttetésben, semmi baja nem lenne 1-2 pohár bortól, vagy 1-2 üveg sörtől, ha olyankor iszod, mikor még a terhességről sem tudsz?

Mértéket tartani meg gondolom nem akkora gond, pláne ha porondon van a gyerekvállalás és próbálkozós időszakot éltek, nyilván pozitív teszt nélkül sem innád ebben az időszakban az asztal alá magad.

E miatt tök fölösleges tesztelni, menjél, érezd jól magad, mértékkel fogyassz, aztán jön a baba, amikor jönni akar.

Első fiammal úgy lettem terhes anno, hogy a pozitív teszt előtt volt a Sziget, egész héten kijártunk és szinte mindig ittam valamit, nyilván mértékkel, köszöni jól van, már leérettségizett. Akkor voltam 26, nyilván megvoltam pia nélkül, de attól még fesztiváloztunk, hogy nekikezdtünk a családtervezésnek, mikor lényegesen később a második gyermek fogantatására készültem 34 évesen, már nem volt igényem a bulira és bár a 9. hónapban sikerült csak, nem ittam egy kortyot sem, de az már egy másik, nyugodtabb korszak volt amúgy is az életemben, de az elsőt is felelősen vállaltuk, ha fiatalabban is.

2022. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm nektek. A fals pozitív valóban rosszabb, de betartom a tesztelési szabályokat, és reménykedem, hogy a valóságot mutatja ki, ha pozi, ha negatív.
2022. júl. 7. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!