Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell abbahagyni a...

Mikor kell abbahagyni a barátcserje kapszulát?

Figyelt kérdés
Ma pozitív lett 4 db (különböző) terhességi tesztem. 3 nap van még a nemvártig de jelenleg a ciklus eleje óta barátcserjét szedek. Tudom hogy terhesen nem szabad de ez még annyira bizonytalan hogy lesz e belőle valami. Várjam meg hogy késsen és addig szedjem vagy hagyjam abba azonnal? Elvileg ha csak akkor teszteltem volna ha már késik akkor most nem is tudnám hogy terhes vagyok

2022. júl. 5. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkétszer azonnal abbahagytam.
2022. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nem lett baj belőle? Bármilyen vérzés vagy valami hasonló?
2022. júl. 5. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátcserje nem hormon, max segíthet a hormonokon. Tehát így nyugodtan abbahagyható. Nekem mondjuk nem jött be többet ártott mint használt.


Neked jó egészséget és nyugodtan hagyd el az a biztos, szedj helyette terhes vitamint. Azt meg ki kell tapasztalni neked melyik jó, én pl a márkásoktól jobban émelyegtem...


Minden jót :)

2022. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor ma már nem veszem be. Femibion 0-at szedtem, vagyis szedem még a héten aztán elfogy és váltok az 1-re.
2022. júl. 5. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első baba elment a 13. Héten, a másikkal vasárnap teszteltem pozitívat :)

Reménykedem :)

2022. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor szurkolok. A 13. héten már biztos nem a baratcserje abbahagyása volt a gond
2022. júl. 5. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, én is szurkolok neked :)
2022. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta a digitális clearblue és a sima 2 db-os xepil teszt is szépen pozitív lett ráadásul délután. Ma voltam uh-on (más okból nem a terhesség miatt) és szép vastag 14mm volt a méhnyálkahártya. Mondtam hogy pozi lett a tesztem így egy hét múlva megyek vissza kontrollra mert progit fogok kapni (ezért voltam uh-n is mert azt mondta a dokim ha nagyon vékony akkor kelleni fog pótlás hogy teherbe tudjak esni, de mivel már terhes vagyok és a mnyh vastagsága megfelelő akkor kapok csak bogyót ha méhen belül terhességre utaló jelet látnak)
2022. júl. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!