Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt a cickafark és...

Használt a cickafark és palástfü tea vagy a barátcserje?Tudom rengeteg ilyen kérdés van de mostanába esetleg használt-e?

Figyelt kérdés
Első babával próbálkozunk 1,5 éve
2021. okt. 26. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak palástfű teát ittam 2 ciklusban. Baba még nincs.

1,5 év után szerintem kivizsgálások kellenének, ha még nem mentetek, a tea nem biztos hogy elég 😕

2021. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már elkezdtük a kivizsgálásokat csak közben várni kell és gondoltam hát ha van valakinek ezekkel a teákkal kapcsolatban tapasztalata. :)
2021. okt. 26. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ittam baratcserje teát, 3. Hónap sikeres volt, de hogy ettől-e...

Menstitol ovuig ittam, aztán nem, majd megjött, újra.

2021. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a palástfű pl progeszteronszint emelésére jó. Ha nem azzal van problémád akkor sajnos segíteni nem fog. Cickafark úgy tudom a peteérés elősegítésére jó, azt a ciklus első felében míg a palástfűteát a második felében kell inni. Baratcserje meg a ciklus normalizalasara, pms tünetek enyhítésére jó.

Én csak palástfüvet ittam mert barnáztam mensi előtt 5 napig. Következő ciklusban tea. Akkor nem volt gond. Utána lévő ciklusban voltam vérvételen akkor nem ittam a teát nem akartam, hogy ne kapjunk pontos eredményt. A progi szintem szuper volt, refetencia tartomány felett egy kicsivel. Szóval lehet az egyszeri gond volt...

Azért is írtam hogy előbb a vizsgálat utána annak fényében igyál teát, mert ha vizsgálat előtt kezded lehet nem lesznek pontos eredmények, hiszen nem tudod anélkül milyen lenne🙂

2021. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt. Ami használt, az a D-vitamin, C-vitamin, és két bölcsességfog kihúzása volt - kivizsgálások garmadája után.
2021. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fenti tippeken kívül a termékenységi tornát ajánlom (vagy bármilyen tornát), pláne ha ülő munkát végzel. Nekünk azutáni hónapban sikerült hogy elkezdtem.
2021. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem használtak ezek. Én még málnalevél teát is ittam, de nem segített egyik se.

Valakinek teljesen össze is zavarhatják a ciklusát. De valaki írja, hogy segített neki.

Nekem lehet azért nem segített, mert már lombikozunk is. Ha probléma van nálad, akkor nem biztos hogy segíteni fognak.

2021. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!