Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek? P...

Szerintetek terhes lehetek? Petezsák/megvastagodott méhnyálkahártya. Negatív tesztek 5 hónapja volt császárom

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hónapja volt császárom.

Viszont azóta nem régen jött meg a menstruációm. 15 napig volt meg többnyire barnás vérzés volt.

Épp hogy elmúlt mikor mentem nőgyógyászhoz sima rakszuresre stb.

Csinaltak ultrahangot is és az ultrahang alapján 15mm meg van vasagodva a mehnyalkahartya és azt mondta a doki hogy petezsakot is lát.negatvi lett az teszt ez volt június 29-én

Pici enyhe görcsök néha vannak és az alhasam is szurkal néha.

2 hét múlva kell mennem vissza orvoshoz.

Volt valakinek hasonló?

Szerintetek baba lehet attól még ?

Vagy talán túl korai volt a teszt minden ?

Csináltam azóta még tesztet az is negatív 😞



#baba #terhesség #méhnyálkahártya #negatív teszt #Petazsák #15 napos Barnázás
2022. júl. 6. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van petezsák, a tesztnek is pozitívnak kellene lennie ..
2022. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A doki rosszul látta. Ha negatív a teszt, nem lehet petezsák. 2000-es HCG szint felett látszik petezsák, azt meg már bármilyen teszt bármilyen napszakban kimutat.
2022. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én is így gondolom hogy akkor a tesztnek is pozitívnak kéne lennie ..

Csak azt nem tudom akkor most mi is van valójában nekem ezt mondták és tökre bizonytalan vagyok.

2022. júl. 7. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!