Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+0 napon mit jelent ha az...

5+0 napon mit jelent ha az orvos csak megvastagodott mehnyalkahartyat látott?

Figyelt kérdés

Utolsó menzi nov.24 volt.

Júniusban volt misseb abom 7 hetesen üres petezsakkal. Bizakodhatok? Nagyon szomoru lettem h nem látott mást.


2020. dec. 30. 20:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy azt látta amit ennyi idős terhesen kell :D
2020. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
5+0 napon csak ennyi van. Ez van, túl korán mentél. Ez egy menzesz előtti állapot, amiből bármi lehet. Ha pozitív a teszted, van hcg, elindult valami. Türelem! :)
2020. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Semmit. Nekem a magándoki nem látott semmit egyik nap este, másnap a kórházi sokkal jobb géppel láttâk a petezsákot.
2020. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem akartam menni csak mikor hívtam h pozitívat teszteltem, inkább másnapra behivott mivel volt kaparason. Kaptam duphastont. Nemszeretném újra atelni ami volt, nagyon rosszul viseltem. Akkor azt mondjátok meg van remény?! Jan.7en kell mennem. Addig meg csinálok 2-3 naponta tesztet. Kérlek titeket gondoljatok majd ránk
2020. dec. 30. 21:07
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Ez még nagyon korai, ne izgulj, remélhetőleg minden rendben lesz, drukkolok nektek! :) majd írj, ha túl vagy a következő vizsgálaton, addig pedig nyugi.
2020. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
3. vagyok. Hogyne lenne remény. Bár lepontoztak, de én sem azt írtam, hogy lennie kell petezsáknak, hanem hogy gépfüggő is, hogy mit látnak. Drukkolok!
2020. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van remény, főleg, hogy duphastont is kaptál.

De tényleg korán mentél. Ez ennyit jelent, nem többet és nem kevesebbet!

2020. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
10 nap alatt azért még bőven van hova fejlődnie igaz? Bizakodó tényleg, próbálok. Csak úgy félek
2020. dec. 30. 22:00
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Most mit vagy oda nem nyugtattunk meg eléggé? Feküdj le, szép álmokat!
2020. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme 5 hetesen orvoshoz menni, pont ezért. Mert nem látszik semmi és csak bepánikolnak a hülyeségen.

Kaptál duphastont, ezért a terhességért ennyit lehet tenni és pont. Majd 2 hét múlva menj el orvoshoz. És ha nincs vérzésed, nem kell kétnaponta teszteket csinálni, minek?

2020. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!