Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi történik, szerint...

Letta88 kérdése:

Nem tudom mi történik, szerintem komoly bajom van?

Figyelt kérdés
Szóval késői peteérésem volt mensi előtt kb 6 nappal, ne is reménykedtem hogy összejött baba mert gondoltam késői peteéréssel lehetetlen.6 nap késés után megjött, bár nem úgy ahogy szokott kevesebb volt és csak 3 napig tartott.Az első késős nap után teszteltem negatívat.Tegnap estére viszont ilyen rózsaszínes folyásom volt, de csak egy kicsi volt el is múlt.Most viszont eléggé fájdogálnak a melleim és minden kajától hányingerem van,én ezt hormonzavarnak tudnám be de barátnőm azt mondja terhes vagyok.Kíváncsi lennék a ti véleményetekre tapasztalataitokra.Még csak ez a második hónap próbálkozásunk és eléggé analfabéta vagyok ehhez a témához.köszönöm a válaszotokat!
2010. szept. 21. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi semmi komoly bajod nincs.orvos vagy teszt
2010. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Barátnőmnek is rózsaszín folyása volt+ hányinger, és baba lett belőle.
2010. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem vagy terhes, de az az igazság, hogy minden lehetséges. Szorítok! Csinálj még egy tesztet mindenképpen.
2010. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetsz terhes. Nekem rendes menstruációm volt, csak hasfájás nélkül és poz. lett a tesztem. Azóta 6 éves a kisfiam. Sok sikert!
2010. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!Aki babával próbálkozik azoknak sok sikert és mihamarabbi babásodást, akinek van azoknak sok egészséget és boldogságot!!:-)
2010. szept. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!