Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan ne gondoljak a babára?

Hogyan ne gondoljak a babára?

Figyelt kérdés
Nem akarok rástresszelni és ne értsetek félre - AKKOR nem arra gondolok... de azért állandóan valahogy a fejemben van... pedig tudom, hogy a psziché nagyban közrejátszik. Szeretném élvezni az életet, a párommal együtt töltött időt, és jön amikor szeretne. Csak annyira szeretném :)
2022. júl. 11. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet erőltetni. Fogadd el, hogy most az életed része, hogy gyereket akartok és ez ott lesz a gondolataidban.
2022. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress magadnak valami hobbit, ami leköt. Csináljatok programokat, menjetek kirándulni a pároddal.

Ha pedig épp a babára gondolsz, ne haragudj magadra, mert az is stressz. A lényeg csak annyi, hogy ne arra gondolj, hogy nem jön össze, hanem arra, hogy mennyire szeretnél babát és össze fog jönni! Ha pozitívan gondolsz rá, az csak jó dolog!

2022. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Tök mindegy, semmiben nem játszik közre, mire gondolsz. Nekünk 2 hónapig nem sikerült, de olyan hosszú időnek tűnt. Elegem lett, ideges voltam, mérges. Aztán ugy lebetegedtem, mint a franc, 3 hétig gyógyszereztem magam, párommal 1x voltunk együtt. Na persze, hogy akkor lettem terhes:D már 6 éves a lanyom:)
2022. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, annyit tud segíteni egy másik szemszög! :)

Utolsó - de durva! 😍 Nekünk is azután jött össze az első miután koronás voltam, de sajnos elvetéltem. Elvileg mostantól próbálkozharunk megint... :D

2022. júl. 11. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!