Mivel foglaljam le magam, hogy ne csak a babára gondoljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk már, ha jönne!

Mostmár több, mint egy éve nem jön a baba...

Az elején nagyon rosszúl viseltem a dolgot aztán megpróbáltam elterelni a gondolataimat, kisebb sikerrel.De eltelt az az idő, hogy felkeressem az orvost.Elhatároztam,hogy nem baj elmegyek az orvoshoz ő majd segít és minden jólesz.

Agusztus elejére kaptam időpontot.Azóta ez a téma ismét teljesen eluralkodott rajtam.Nem tudok másra gondolni, sajnos olyan munkát végzek amiben bőven van időm gondolkozni és ezen az oldalon barangolni.Úgy érzem, hogy egy folyamatos kis feszültség van bennem (wc-re is vagy 4szer megyek mikor álltalában örülök, ha 2naponta megyek, mintha izgulnék valami miatt).

Már elkezdtem sportolni is, hogy ne ezen agyaljak.Otthon tulajdonképp eltudom magam foglalni, de itt a munkahelyemen nem.Mindig megfogadom, hogy ma nem nézek fel az oldalra de nem megy a végén csak itt kötök ki.Jó és egyben rossz érzés is van rajtam, ha pozitív tesztet látok, mégis mindig megnézem az olyan kérdéseket, mint pl.:Ez pozi vagy nega?Mega ezek terhes tünetek...

Nagyon elvagyok keseredve, gyengének érzem magam...

Bocsi de ezt muszáj volt kiírnom magamból.


Ha van valami jó ötletetek, hogyan tudnék nem csak ezzel foglalkozni, annak nagyon örülnék.

Bocsi, de lehet egy kicsit zavaros amit írtam.


2013. júl. 12. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanebben a helyzetben vagyok... :(

Én próbálok olyan dolgokat keresni, amelyek tényleg örömet okoznak, pl. olvasok vagy filmet nézek, zenét hallgatok (munkahelyen is az üres percekben). Ez azért ideig-óráig biztosan segít.

itt meg igyekszek tudatosan más témakörökben böngészni és minden kérdésre írni valami korrekt, normális választ!

2013. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ti mióta próbálkoztok, ha ne baj, hogy megkérdezem?
2013. júl. 12. 10:24
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Irigylem a munkatempót. :-)

Ha nagyon ráérsz munka közben, inkább olvass valami jó könyvet. :-)

Bezzeg nálunk.... belépek a kapun, és amíg ki nem jövök, arra sincs időm, hogy levegőt vegyek.

2013. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7 hónapja
2013. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass sokat, nezz filmeket, hivjatok meg a barataitokat gyakran magatokhoz, pl.grill, tarsasjatek parti.
2013. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én egy kicsit örülnék, ha több tennivalóm lenne.

:)

2013. júl. 14. 07:33
 7/8 anonim ***** válasza:
fél éve próbálkozunk. Már már beletörődtem, hogy nem lesz babám.. A kishúgom most 8 hónapos, és mindig sírok ha kézbe veszem őt.. 1 vetélésen túl vagyok, borzasztóan megviselt
2013. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Kitartás...Nekem is volt egy vetélésem és engem is nagyon megviselt.

De feladni nem szabad!Lesz csak kicsit késöbb.

Tegnap voltam az ismerősömnél gratulálni és mondták, hogy fogjam meg de nem tudtam. :/

2013. júl. 14. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!