Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk a párommal!...

Babát szeretnénk a párommal! 2 honapja probálkozunk de eddig még semmi! Mit tegyek hogy ne mindig a babára gondoljak? Nagyon szeretnék csak félek hogy esetleg ez miatt nem jön össze!

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ezzel én is így volta, annyira akartam. Nekünk hál'Istennek haamr sikerült, 4 hónap alatt.

előtte azt hittem, hogy lehet, hogy évekig kell majd próbálkozni. Sexeltünk amikor p.érésem volt, 2 nap, és láss csodát, sikerült! sok sikert neked is! Kitartás!

8 hetes kismama

2008. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy nem lehet "átállni". Ha az elején is lazán állsz hozzá, akkor nem fogsz rajta görcsölni. De ha mindig ezen rágódsz, akkor továbbra is ezen fogsz rágódni. Nincs recept :( Onnan tudom, hogy én is a rágódósok közé tartozom :))

Nekünk ez a 7. hónap. Persze attól még, hogy ezen rágódsz, felfoghatod pozitívan a dolgot. Én minden mensi megjöttekor alig várom, hogy megint elkezdhessünk próbálkozni. Ez nekem segít :)

2008. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem rajta hónapokat. már olyanokon járt az eszem, hogy egyáltalán nem lehet esetleg gyerekem. 7 hónap próbálkozás után sikerült, closty segítségével. Volt peteérésem, de a ciklusom kicsit rendszertelen volt (31-34 naposak. Erre kaptam a gyógyszert és összejött :)) Én csak a hónap vége felé kezdtem rágódni... vettem ovu tesztet, néha hőmérőztem is.. Előbb -utóbb összejön!!! Vegyél ovu tesztet, nézd a peteérést, a környékén hőmérőzz egy pár napig, hogy tudd volt-e biztosan tüszőrepedésed!! ez fontos. ugyanis hiába érik meg a pete, ki is kell szabaduljon :) És a legjobb, nekem legalábbis az orvosom azt mondta, hogy ha a 12-16 napig minden nap együtt vagyunk, vagy ha ez nem jön össsze, akkor a 12-25 ig minden másnap! Ez nevezhető igazán próbálkozásnak, nem pedig a véletlen sex által összehozott gyerek. Ugyanis az alkalmankénti együttlétekből csak a párok 2 %-nak sikerül! Mikor odamentem a problémámmal, hogy 7 hónapja próbálkozunk, akkor elhajtott az imént leírtakkal, hogy ha majd úgy próbáljuk összehozni, ahogy mondta és nem sikerül, akkor menjek vissza!! Sokan mondják azt is ,hogy pszichésen gátolják a nők a megtermékenyítést. Én nem hiszek benne, már csak a saját példámat nézve sem. Tehát: sex, sex, sex :)) (és ne véletlenszerúen) remélem segítettem!
2008. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is hasnoló ciőben járunk, és egyszerűen nem lehet nem ezen rágódni, ha szeretnétek babát. Sajnálom, de bevált ötletem nekem sincs. :)
2008. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is görcsöltem a dolgon, az első hónap próbálkozása után meg még tüneteket is produkáltam, aztán jött a pofára esés:( Második hónapban vettem egy ovu tesztet és lám, most 5 hetes terhes vagyok:)Most meg el sem akarom hinni, olyan hamar összejött:) Próbáltam egy picit lazábbra venni a dolgot, ami persze nem könnyű sajnos! Próbálj másra gondolni! Foglald el magad!


Sok sikert!!!

2008. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is görcsöltem az első nap ota. de most meg itt vagyok clostit szedek és már várjuk az eredményt
2008. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!