Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel foglaljátok el magatokat...

Mivel foglaljátok el magatokat a luteális fázis közepe után, hogy ne mindíg a babára gondoljatok, hogy most vajon sikerült-e?

Figyelt kérdés

Azoknak a válaszára vagyok kíváncsi,akik nem járnak munkába.Oké,hogy főzés,háztartás....stb.

Én elég gyors kajákat dobok össze,mosni meg amos a gép,mosogatni is az szokott,már ablakot takarítottam,függönyöket mostam,hetente ágyneműt húzok,kínomba mit csináljak?

Anyukám szokott hozni sütit tehát sütnöm sem kell.Sétálni itt ahol én lakom nincs értelme,mert kis település.Halálra unom magam.


Köszi):


2009. dec. 11. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

könyvolvasás, hímzés, kötés, varrás, vagy valami kézimunka. dvd, főzz bonyolultabb ételeket, próbálj ki új recepteket. valami enyhébb sport, bicikli.

bár én munkába járok. nem kötöszködésképpen kérdezem, de ha nem titok hogyan teheted meg, hogy nem kell dolgoznod?

2009. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvass nem babás könyveket, köss pulcsit a férjednek. Hímezz keresztszemest, járj el biciklizni, vagy kocogni, tanulj otthon nyelvet, válassz olyat, aminek később értelmét is fogod látni. Mondd anyukádnak, hogy mostantól, míg nincs baba, te fogod sütni neki is a sütit. Tuti pörgős nőci lehetsz, ha van annyi fennmaradó időd, hogy unatkozni tudj. :) Próbálj meg bonyolultabb kajákat csinálni, később erre nem nagyon lesz majd időd, ha megszületik a baba. Tanulj meg varrni, ennek is jó hasznát veheted. Hú, én annyi mindent csinálnék, ha nem lennék ilyen dög fáradt minden nap. De max annyi energiám marad, hogy fél órára géphez üljek, elolvasgassam a leveleimet, benézzek ide és msnre, hátha van fent valaki :) Jah és dvdre tornázhatsz is, vagy jógázz, meditálj!
2009. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

húúúú, az utolsó válaszoló leírta a gondolataimat.Mit nem adnék hogy csak 1 órával több időm legyen, de azt is úgy hogy a gyerek ne csüngjön rajtam.

Készíts gobleint.

2009. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nezz valami folytatatos filmet : szuletett felesegek peldaul :)))
2009. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en megertem a kerdezot mert en is hasonlo korulmenyek kozott elek.miutan elvegzem a hazimunkat en is alig tudom magam lefoglalni,foleg ugy hogy a gondolataim ne a terhesseg korul jarnanak.de most hogy kozelednek az unnepek azert talok mindig valami tennivalot
2009. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első:

Köszönöm először is a tippeket,én ezekre nem is gondoltam...igaz,nem nagy kézügyességem van,de veszek dolgokat és csinálok karácsonyi díszeket,meg hímezi is fogok!

Hogy miért tehetem meg,hogy nem kell dolgoznom?

Először is kezdem ott,hogy volt egy vállalkozásom,ami sajna csődöt mondott.Párom nem keres rosszul,volt férjem szépen küldi Hollandiából a (gyerektartást 2 gyerek után fizije 40%-át küldi),kajára nem kell költenünk,mert párom apukája és az én anyukám tartanak nekünk jószágokat,tejet is ők adják,meg a sajtot,túrót,tejfölt,húsokat,tojást.Mi csak a reszire költünk szinte,meg a gyerekeknek amit kell azt veszzük meg.

Szerintem ha elmennék dolgozni,akkor meg nem akarnánk babát,mert vidékre kellene járnom,mert itt nincs munkalehetőség.Párom Romániában dolgozik.

2009. dec. 11. 17:31
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Többiek!

Nagyon köszi,de komolyan!

Holnap anyunak viszek sütit,és nem kocsival megyek hanem gyalog.Idáig mindíg kocsival tettem meg azta 2-3km-t.

Biztosan les majd,mi lelt engem:)Ez idáig miért nem jutott eszembe?Pedig anyum dolgozik is ráadásul...

Török diót(van 4 ládával),és elajándékozom a rokomoknak.(VAGY EZ NEM JÓ ÖTLET?)

A gyerekekkel mindíg foglalkozom,főleg a kissebbikkel aki 8 éves,mert a 13éves lányom már más dolgok érdeklik.

Hááát,és nem bántam meg,hogy feltettem ezt a kédést!

BÉKÉS,ÁLDOTT ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!

2009. dec. 11. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:

első vagyok. köszönöm őszinte válaszod, és örülök, ha segíthettem.

neked is kellemes békés karácsonyt kívánok.

2009. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:))
2009. dec. 11. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!