Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után hány nappal...

Együttlét után hány nappal végezhető biztonsággal terhességi teszt?

Figyelt kérdés
A ciklusomhoz nem igazán lehet számolni, mert mikor hogy jön meg, kiszámíthatatlan, és hosszú ciklusaim vannak.

2022. júl. 12. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
14 nap vagy több. Előbb semmi értelme.
2022. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha azt vesszük figyelembe, hogy a spermiumok akár 5 napig is elélnek, és még 2 nap hogy eljusson a megtermékenyített petesejt a méhbe aztán még minimum 5 maximum 12 nap míg beágyazódik és még 2 nap mire kimutatható a hcg a vizeletből.akkor azt mondanám, ha biztosra akarsz menni, akkor 21 nappal már 100%
2022. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kb 14. Én úgy tudom, hogy 5-7 nap, mire leér a petevezetékből a méhbe a megtermékenyített sejt. Utána pár nap várakozás, majd ismét 5-7 nap a beágyazódás. Amúgy ha hosszúak a ciklusaid, honnan tudod, hogy mikor volt a peteérésed? igaziból akkor abból tudsz csak kiindulni, és arra 14 nap.
2022. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 nappal utána 10-es teszt már halványan de egyértelműen pozitiv volt. Ettől függetlenül azt ajánlom, hogy várd meg a 14. Napot!
2022. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!