Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy én kérem...

Létezik olyan, hogy én kérem a dokimat, hogy pár nappal a kiírt időpont előtt fektessen inkább be, hogy "biztonságban érezzem magam"?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen nincs, és nem lehet kérni? :-)) Köszi!
2008. nov. 28. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérheted,de én nem javasolnám.Én a kiírt időpont előtti nap feküdtem be és még 2 hetet töltöttem a kórházban mire megszületett a fiam.A másodikál már úgy mentünk,hogy fájásaim voltak az sokkal jobb volt sztem.
2008. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
létezik.az első babámmal is előbb befeküdtem és jól tettem mert 4.napon megindították a szülést mert már nem érezte jól magát a csöpségem(és másfélórás út lett volna a kórházig).most is előbb szeretnék befeküdni mert két órás az út és nem szeretném ha félúton megszületne a babám.
2008. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
17 hetesen kórházba kerültem, ott volt egy kismama, aki befeküdt egy héttel előbb, mert messze lakott a kórháztól. Szegénynek nagyon rossz volt, mert nem tudták mindennap látogatni, és még rá is húzott a kiírt dátumra. De ha Te úgy látod jónak, és úgy érzed magad biztonságba, kérheted.
2008. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ehhez nem árt, ha van rá valami konkrét orvosi indok. Anélkül ez nem nagyon fog menni. A kórház drága, ok nélkül nem fognak ingyen ágyat és ellátást biztosítani, viszont nem is szálloda, hogy ezt meg lehesen fizetni (magánkórházban persze igen), mert a legtöbb helyen kevés az ágy, és sok a beteg. És mellesleg az se biztos, hogy még szülés előtt bekerülnél, ha "pár nappal" hamarabb mennél be. Az én fiam tavaly október 31-re votl kiírva, és október 20-án szültem. De barátnőm pl. idén március 16-ára volt kiírva és csak március 24-én szült. Nem lehet ezt pontosan eltalálni, a legtöbb nő nem a kiírt időpontban szül, és amúgy is, 36. héttől már szinte bármikor jöhet a baba.

Ne izgulj, nem lesz semmi baj, ha első szülés, akkor még jódarabig eltart, hogy megszülessen az a baba. Nálam pl. reggel 7-kor kezdődtek a fájások (lehet, hogy korábban, de aludtam és azt hiszem, eleinte beleálmodtam az álmomba azt is) és délután 3-ra lett meg a fiam. És ezt ne úgy képzeld el, hogy reggel 7-től jajgattam és pokoli fájdalmaim voltak, kb. délután 1-ig tök jól elvoltam a kis fájásaimmal, igaz, akkor már a kórházban, 10-kor tettek fel az ágyra. Szóval ne aggódj, lazán be fogsz érni a kórházba. Mondjuk szerintem ne szöszmötölj otthon két és fél órát, ha messze laktok a kórházból, vagy nagy a forgalom, stb. Nálunk reggel kicsi a forgalom és anyukám pillanatok alatt odaért a kórházba kocsival, de ha éppen nem lett volna otthon senki, akkor én is jobban iparkodtam volna és hívtam volna taxit.

2008. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a második válaszoló vagyok:igaza van a negyedik hozzászólónak miszerint indok is kell ahhoz hogy előbb befektessenek.nálam a második nst-n már nem jelzett a babócám így a következő héten toxémia gyanújával befektettek.a negyedik napon el is indították a szülést mert vagy én vagy a babám ment volna rá!és amikor megszületett( ami nem volt túl könnyű) kiderült hogy a babám nyakára volt tekeredve a ködökzsinor.szóval szerencsém volt és köszönöm az orvosomnak hogy segített abban, hogy biztonságban érezhessem magam.ha nem fektet be kitudja mi lett volna a vége.
2008. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. nov. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!