Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhet akkor, ha az apa...

Mi történhet akkor, ha az apa napi szinten használ marihuanát (más nem) és teherbe ejti a barátnőjét (aki nem használ semmi és soha)! Nagy a valószínűsége, hogy beteg lesz a gyerek vagy nő terhesség alatti fogyasztása a mérvadó?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 14:35
1 2
 11/20 ketteske ***** válasza:
70%
Az én baráti körömben minden fiú sziv, vagy szivott marihuánás cigit. Mindenkinek lett gyereke, okosak, szépek, egészségesek.Hamar összejöttek, semmi baj nem volt a srácok ondójával. Mondjuk még picik a gyerekek, és nem látom előre, hogy ez a fejlődésükben be fog-e zavarni, vagy nem, de egyenlőre minden rendben van mindenkivel. Az egyik csaj végigcigizte (marihuánás cigivel) a terhességét, és tök egészséget fiút szült tavaly. Ez már csak azért is bosszantó, mert én meg tök egészségesen élek, a férjem is, és a 26.(!) hétben meghalt a babánk. Na, ezt adjátok össze!
2010. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%

A drogozás nem feltétlenül köthető alacsony iskolázottsághoz! Vannak orvosok, jogászok... is akik rendszeresen használnak drogot! Ezzel nem lehet takarózni! Nem minden drogos tengődik az utcán!


Egészségesnek egészséges lehet a gyermek, de azt még a születése után sem lehet biztosra állítani! Sosem tudni, mikor veszik észre a betegségét, ha egyáltalán lesz neki!


De jó is lehet, ha beszívott apa fürdeti a gyereket!


Egyébként a drogfüggő nők gyermekei is lehetnek egészségesek, leszámítva, hogy a gyermek már függően születik meg, s hetekig tart, mire leszokik a drogról, közben meg csak sír, mert a leszokás neki is ugyanolyan fájdalmas, mint a felnőtteknek, mert hiányzik neki! Csak az a helyzet, hogy a baba nem tehet róla, hogy így születik!

2010. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, bármi lehetséges, nem jó, hogy fűvezik a párod, de attól még lehet egészséges a babád.

Szerintem, ne ezen az oldalon kérdezgess, hanem kérdezd meg az orvosodat, amikor mész hozzá vizsgálatra, mik az eélyek, mit javasol.

2010. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%
a 14.43-as volt az utolsó, mikor írtam, de látom többeknek feltűnt. Bocs természetesen nem neked szólt, hanem a Hollandiával példálozónak. De persze erre rájöhettél volna, hiszen szinte ugyanazt írtuk ugyanarra. Ha tudnál szöveget értelmezni.
2010. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
Aki napi szinten használ marihuánát, az igenis függő. Lehet, hogy csak lelkileg, de akkor is az. Igazából szerintem nem okoz a magzatnál rendellenességet, de erre a nőgyógyász vagy egy genetikus könnyen tud válaszolni. ( más kérdés, hogy nem vállalnék gyereket egy ilyen férfinak. egyetem ide vagy oda, a drog az drog. )
2010. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Orvos szerint nem számít!....
2010. szept. 21. 16:19
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Kedves Kérdező! Az a véleményem, hogy nem az számít, hogy egészséges lesz-e (mert valószínű az lesz /biológus vagyok/), hanem az, hogy milyen környezetben kell felnőnie/milyen példát lát! Sajnálom, hogy az ilyen emberek nem szelektálódnak. Eddig azt hittem igen, mert ilyen emberrel egy lélek sem áll össze, de tévedtem.
2010. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy megszületik a baba és beteg lesz, rendellenességgel jön világra, vagy csak később derül ki. Az oka ismeretlen. Az orvosok sem tudják. Annyit mondanak rá:pech, benne van a pakliban.....

Nos, ebben az esetben el tudna apuka és anyuka számolni a lelkiismeretével? Nem hiszem el, hogy nem futna végig az agyukon, hogy mi lett volna, ha......

Szerintem egy drog sem ér annyit, hogy veszélyeztessem, akár csak elméletben is, a babám életét....

Aki napi szinten füvezik, az függő igenis.

Olyan embernek, aki nem képes azt az "áldozatot" meghozni a család érdekében, hogy letegye, nem szülnék. Mivel ez azt jelenti, hogy önmaga fontosabb az én és babám életénél.

2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

KÉRDÉSedre a válasz! Ismerek olyat, ahol apuka szívott, és a gyereknek az égvilágon semmi baja nem lett. Sőt ismerek olyat is, aki egy kis szintetikust is nyomott magába, elmentek valami genetikai UH-ra (nem értek hozzá, laikus vagyok), súlyos pénzeket kifizettek arra, hogy megnézzék, a babával minden rendben van-e! A doki azt mondta, hogy nem az számít, hogy apuka mit csinált, hanem hogy anyuka ne éljen ezekkel a szerekkel, mert, hogy a magzat benne fejlődik! Szóval a környezetemben még nem láttam olyat, aki beteg lett volna emiatt! Ezzel nem azt mondom, hogy apuka jó fej, hogy füvezik!

Különben a füvesekkel szerintem, hangsúlyozom szerintem nincs semmi baj. Inkább egy füves havert, barátot szeretnék mint egy alkoholistát!

Más: Hollandiában a kávézókban nem egyszer láttam anyukát, apukát, gyerekeket. Apuka, anyuka füves cigit szívtak, gyerekek üdítőt ittak. Nem hiszem, hogy anyuka nem szívott terhessége előtt semmit, ha már később a gyerekeivel együtt megy szívni!

Nyugodtan lepontozhattok, én legalább a kérdésre válaszoltam!

2010. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%

Hogy lehet eleve egy ilyen embernek gyereket szülni?

érdekes meglátás a nő részéről:))

2010. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!