Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mentetek először nőgyógy...

Mikor mentetek először nőgyógyászhoz? 6. 7. 8. héten? Esetleg később?

Figyelt kérdés

Első baba / lenne, lesz is, fő a pozitivitás.

Elég stresszes vagyok és szeretem tudni mi a helyzet, főleg, hogy a leendő gyermekemről van szó. 6 hetesen tervezek menni, vagy 7. nem tudom hány hetes. orvos szerint 5, mensi szerint 4, lutri az egész. Szívesen mennék mondjuk a 8. héten, de annyit kivárni?

Tapasztalatok?


2022. júl. 13. 18:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy kérdés, hogy tudtatok ennyit kivárni?
2022. júl. 13. 19:52
 12/24 anonim ***** válasza:
Eldöntöttem magamban, hogy minden rendben van, na meg hála az Istennek nem görcsöltem, nem véreztem, meg direkt nem is olvastam utána semmi ilyesminek.
2022. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

7+3nál mentem, ekkorra adott időpontot, nem is valaszthattam.

Szépen látszott minden, szívhang is volt már

2022. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Folyamatosan a babán járt az eszem, aggódtam is, hogy vajon minden rendben van e de közbe éreztem, hogy nem lehet baj, itt minden rendben lesz.

Már akkor beszéltem hozzá, simogattam. Próbáltam pozitív maradni, na meg persze számoltam a napokat, hogy már csak ennyit kell aludni és megyek az orvoshoz.

2022. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem csak én beszélek már most hozzá.:)
2022. júl. 13. 20:23
 16/24 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel 6+4 naposan voltam, már volt szívhang. Másodikkal 9 hetesen.
2022. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
6+4 voltam amikor mentem és volt szívhang.
2022. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
6+2 voltam. Volt már pulzálás. A munkám miatt mentem ilyen hamar. Bizonyos feladatok árthattak volna a babának, így tudtunk figyelni a munkakörre.
2022. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én 5+ valamin mentem mert időpontom volt rákszűrésre. Akkor petezsákot látott, szikhólyaggal.

Vissza kellett mennem 7+4en, akkor volt szívhang.

2022. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha korán mész és nincs szívhang, csak idegeskedsz, ami nem tesz jót nektek. Ha baj van, azt észre fogod venni és rögtön indulsz, azt egy vizsgálat nem tudja megelőzni. Ha meg nincs baj, minek sietni, 1-2-3 hét és 8 hónap múlva is lesz szívhang. 7 hétnél hamarabb én nem sietnék, semmi sem múlik rajta.
2022. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!