Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor először mentetek...

Amikor először mentetek nőgyógyászhoz és felhívtátok mit mondtatok neki?

Figyelt kérdés
Első kisbaba, első vizsgálatunk lesz, és nem tudom mit mondjak a telefonba, hogyan jelentkezzek be..
2021. nov. 9. 09:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk neten lehet magánba időpontot kérni, így csak személyesen beszéltem először az orvosommal, elmondtam, hogy pozitív lett a tesztem és szeretnék hozzá járni terhes gondozásra ha van rá mód.

Ugyanezt mondtam volna szerintem telefonba is :)

Ezzel ergo 'felkéred' orvosodnak.

Boldog babavárást! :)

2021. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod a telefonban, hogy pozitív lett a terhességi teszted, és szeretnéd, ha megvizsgálna. Amikor elmész hozzá, megkéred, hogy ha lehet, szeretnéd, hogy ő legyen az orvosod. Nálunk ez a kérés nem volt meg, mert előtte már évekig jártam hozzá magánba, és valahogy adta magát, hogy ő lesz a terhes orvosom is. A vizsgálat után megkért, hogy legközelebb már hozzam magammal a kiskönyvet és ennyi.
2021. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek!!😊😊
2021. nov. 9. 09:24
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, jó egészséget! :)
2021. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Általában asszisztens veszi fel a telefont, neki meg nem sok köze van hozzá,hogy miért mész. Ezért csak ennyi: Jó napot, xy doktorhoz szeretnék időpontot kérni.

Aztán majd a dokinak elmondod miért mentél.

2021. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5# válaszolonak igaza van kérdező
2021. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Hát mondjuk az asszisztensnek nem árt tudnia miről van szó, meg úgyis ott lesz a vizsgálatkor is, szóval olyan mindegy hogy tudja meg.

De ha azt mondod vizsgálat, azt mondja, 4 hónap, ha azt mondod terhesseg, azt mondja 2 hét.

Amellett épp csak nem ő nyúl fel Neked, de azon kívül ő ad majd receptet, papírt az adókedvezményhez, beutalót genetikai ih-ra, vérvételre, szoval nem értem miért ne lehetne telefonban az asszisztens nek elmondani, miről van szó.

Én simán mondtam, jogy időpontot szeretnék kérni, van egy pozitív tesztem. Megkérdeze mikor volt az utolsó mensim és ugy adott időpontot, hogy ne kelljen 2x mennem, 7. Hét közepére.

2021. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jónapot! Terhességmegállapításra szeretnék időpontot kérni doktor úrhoz. Köszönöm.
2021. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

7!

Nálunk nincs bent az asszisztens, kint ül egy pultba :)

Nem Ő adja a receptet, nem Ő ír számlát, nem Ő ad akármilyen papírt, nem Ő adja a beutalókat.:)

2021. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Az eddigi orvosoknàl, akiknél jártam, vagy nem volt bent asszisztens, vagy nem az, aki a telefonokat felveszi. Nyilván annak mondod el, akinek akarod, de ez baromság,hogy 4 hónapra kapsz időpontot, ha nem mondod el a terhesség lehetőségét. Pont hogy egy terhességmegállapítás várhat akár 1-2 hetet, de mondjuk egy gombás fertőzést hamarabb kell kezelni. Vagy te azt is megosztod ilyenkor az asszisztenssel,hogy viszket a p*nád, ezért kell az időpont?
2021. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!