Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mentetek először nőgyógy...

Mikor mentetek először nőgyógyászhoz? 6. 7. 8. héten? Esetleg később?

Figyelt kérdés

Első baba / lenne, lesz is, fő a pozitivitás.

Elég stresszes vagyok és szeretem tudni mi a helyzet, főleg, hogy a leendő gyermekemről van szó. 6 hetesen tervezek menni, vagy 7. nem tudom hány hetes. orvos szerint 5, mensi szerint 4, lutri az egész. Szívesen mennék mondjuk a 8. héten, de annyit kivárni?

Tapasztalatok?


2022. júl. 13. 18:19
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nem tudom hány hetes. Nem is tudom hogy tudnám meg.

A doki 5-öt írt rá. Én is úgy olvastam hogy ha van petezsak és benne embrió, akkor 5. De a mensim szerint meg 4 hetes.

Fogalmam sincs hogy számolhatnám ki.

Viszont azt is tudom, hogy az az egy hét olyan szempontból nem oszt nem szoroz, hogyha a doki szerinti is lenne, akkor is a 8. Héten mennék max ha ugye csúsztatnék egy hetet.

De lehet igazad van és jobb lenne azt az egy hetet csúsztatni, és akkor biztos, hogy már 7 hetes.

Viszont ha 2 hetet csúsztatnék úgy 1 hónapot kéne várni és annyit nem hiszem hogy kibírnék.

Hat igen, én magam is egy bonyolult emberke vagyok.


Szóval kérdés: szerintetek ha egy hetet csúsztatok, akkor lesz 7 hetes (minimum) az már jó arány? Nem korai/késői?

2022. júl. 13. 22:36
 22/24 anonim ***** válasza:
A válaszok alapján már leszűrhetted, hogy igen:) De ha úvy érzed, megnyugszol ha hamarabb elmész és bele is fér nektek anyagilag, menj el magánba. Felesleges nem lesz, és kevesebb aggódos kérdésed születik majd :D
2022. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom még hogy lesz.:) nem tervezek több kérdést, de annyi minden eszembe jut és van amire nem találok választ máshol. Vagy találok, csak az nem konkrét. 😅
2022. júl. 14. 04:56
 24/24 anonim ***** válasza:

Én a nem várt napján mentem először orvoshoz.. Na persze pont amiatt, hogy több, mint 1 éve nem esek teherbe.. Kaptam két beutalót vérvételre, hogy a menzeszem 3-5. napján illetve a ciklus 21. napján menjek, plusz megcsinálták az éves rákszűrést is. Aztán otthon esett le, hogy még mindig nem jött meg, teszteltem, pozitív lett.

Kértem időpontot terhesség megállapításra, 7+6-ra kaptam, crl: 14 mm, jó szívműködés. Most viszont majd megőrülök, mert kontrollra csak augusztus 9.-én megyek, 12. heti uhra pedig augusztus 15.-re kaptam időpontot (akkor már 13+6 leszek)

Most 9+1 vagyok.

2022. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!