Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonzavar vagy beágyazódási...

Hormonzavar vagy beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Legutóbbi menstruáció kezdete: 06.22.

2x sikerült együtt lennünk ebben a hónapban. A legutóbbi együttlét két hete (07.01.) hajnalban volt. Ovulációs tesztet nem használok, így annak az időpontja nem ismert, de azt tudom, hogy pont 2 hete éreztem az ovus, tojásfehérje állagú nyákot. Tegnap este óta a hüvelyváladékban minimális barnás rózsaszínes elszíneződést tapasztalok. Ma reggel csináltam egy facelle teszet, negatív lett. A ciklusaim mostanában 26-27 naposak, így kb. jövő hét hétfőn-kedden lenne esedékes a következő menzesz. Nem tudom eldönteni, hogy beágyazódási vérzés, vagy megint a ciklusom kezd összekavarodni. Ha 2 hete volt az aktus, akkor a beágyazódásnak már le kellett volna zajlani, nem?

Van már egy 1,5 éves kisfiam, az ő fogantatása előtt sok időbe telt, mire rendbetettem magam hormonálisan. Aggódok, hogy megint kezdődnek a menzesz problémáim.😕


2022. júl. 15. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Kizárt a beágyazódási vérzés. Ha szeretnétek gyereket, akkor többet kellene együtt lenni, nem feltétlenül hormonális gond, ha nem jön össze.
2022. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, de ez a hónap sajnos így alakult. Engem ez a köztes vérzés zavar, mert mióta újra menstruálok a szoptatás abbahagyása után, azóta nem tapasztaltam ilyet...és ha nem beágyazódás, akkor mi okozza?
2022. júl. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!