Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett "vetélés" vagy még...

Lehetett "vetélés" vagy még nem az?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy xepil tesztet halvány pozitiv.Ma egy gabriellt ami negativ.És hőmérőzés közben észrevettem h bevül vmi barna krémszerű vmi van.De a bugyimnra nem folyt ki.Mult hét elötti héten volt peteérésem.Beágyazódás vagy vetélés lehet?Vagy nem volt pontos a teszt?Hétvégére nem várom.:(
2010. szept. 21. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Varj egy-ket napot es tesztelj reggel ujra! Akarmi lehet meg belole, foleg igy hogy halvany pozi lett a teszted. (persze ha szines a csik, es idon belul jott ki)


Szoritok Neked!


22h km

2010. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még elég korai volt, lehet, hogy csak azért lett a másik negatív, mert az még nem tudja kimutatni.
2010. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokszor van ha nem tesztel az illető és megjön neki,azt hiszi sima menstruácio,közben meg nem maradt meg a baba...
2010. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A tesztek nem egyforma érzékenységűek még akkor sem ha a papír alapján igen!Lehet azért nem volt csík a másodikon de egyébként is még van pár napod így bármi lehet!Ha már most ennyire rá parázol minden apró jelre mi lesz a kilenc hónap alatt!Mi lesz ha a baba egyet felsír!Irány az orvos?Persze meg értem,hogy aggódsz de ennyire nem szabadna!

Ha terhes vagy a kis jövevény egészséges és jól beágyazódott akkor semmi gond nem lehet ha baj van és el megy az ellen nem tudsz tenni egyébként meg még a terhesség ténye sem biztos egy nagyon halvány tesztel!

A depivel,meg azzal,hogy beképzelsz dolgokat amiket két óránként itt megkérdezel csak rontasz a helyzeteden!!!

Látjátok ezért nem szabad korán tesztelni mert utána lehet rágni a küszöböt nemvártig!Mostmár hétvégéig ne itt olvasgass,írogass hanem nézegess babafotókat!

Nagy erőt ad és pozitív látásmódot ehelyett a negatív helyett ami most van!

2010. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást,.:)de az a barna mi lehetett?ilyen krémes állagú,nem nyúlos
2010. szept. 21. 20:00
 6/10 anonim válasza:
Olvastam valahol, hogy előfordulhat beágyazódáskor is enyhe vérzés, lehet, az volt.
2010. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Pecsételő vérzés előfordulhat, beírtam a google-be, csomó találatot ad ki... :)
2010. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem korán teszteltél, és a beágyazódás folyik nálad épp.

remélhetőleg! :)))

2010. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos, hogy terhes vagy, mert volt pozitív teszted, de tény hogy korán teszteltél, azért volt a másik negatív. De mindenesetre egy tesztet még csinálhatsz később reggeli első vizelettel!

Az a kis barna krémszerű valami, lehet hogy csak egy kis pecsételés volt, ilyen előfordul a terhesség során is, amíg nem piros vér jön ki és nem görcsölsz, addig nincs baj!

2010. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezért nem kellene tesztelni a nem várt előtt már napokkal.

Létezik olyan hogy pozitív a teszt a nem várt előtt aztán mégis megjön, ilyenkor lehetett terhesség mert csak úgy nincs pozitív teszt, de valamiért nem volt megfelelő a megtermékenyített petesejt állapota ezért nem marad meg.

Tényleg lazulj le mert csak neked rosszabb ha minden apró jelre parázol. Hidd el terhes leszel ha eljön az ideje. A gyerek nem rendelésre jön. Az meg hogy ez mi volt szerintem senki nem tudja megmondani max. találgatunk.

2010. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!