Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett vetélés? Mik a tünetei?

Lehetett vetélés? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mitől, de 4 napja megjött a mensesem (csak 2O-a körül kellett volna), de nem is ez aggaszt, hanem hogy barnás, szinte fekete dolog jön és nem piros vér. Van egy 1 éves kisfiam, és előtte sosem volt ilyen. Szerintetek mi lehet? Már arra gondoltam, várandós voltam, csak elvetélt. Az ilyen tünetekkel jár? Ha elmúlik, elmegyek dokihoz, de addig amíg folyik, nem akarok.
2010. dec. 11. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát hacsak nincsenek extrém görcseid és rengeteg darabos vér nem ömlik belőled szó szerint, akkor nem vetélés.
2010. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap vetéltem el. Nem kell extra nagy görcs hozzá és sok darabos vérzés sem. Tapasztaltam. Remélem Te jól vagy!
2010. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

13 hetesen vetéltem el....jobban mondva talán nem is...mivel semmit nem éreztem teljesen jó voltam a nyaki redő vizsgálatnál derült ki h a baba nem él sajnos! igy művi befejezés lett a vége...nem görcsöltem nem véreztem ....

remélem már jó vagy!

2011. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jól vagyok...nem tudom, az volt-e...már minden rendben.
2011. jan. 5. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!