Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most vetélés lehetett?

Ez most vetélés lehetett?

Figyelt kérdés
Októberben nem jött meg.Előtte két hónapig clostyt szedtem annak segítségével volt mensim.Orvos vérvételre küldött a szerint nem vagyok terhes de a doki mégis azt mondta, h várjunk még mert lehet h korai terhesség és nem mutatja még a vér.Ez volt 1.5 hete.Tegnap erősen görcsöltem.Este már olyan volt, hogy 5 percenként erősen fájt aztán csillapodott.És hirtelen wcre kellett mennem.Ott aztán szó szerint sugárban nagy adag vér jött ki.Szinte loccsant.Onnantól a fájdalmat mintha elvágták volna.
2010. nov. 7. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
ha most tesztelnél és pozitív lenne akkor volt baba.
2010. nov. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csinalj gyorsan egy tesztet. Minel kesobb csinalsz tesztet (erzekenyet!), annal kisebb a valoszinusege, hogy kimutatja, mert a verrel is urul ki a HCG a szervezetbol, meg a vizelettel is, ugyhogy ha kivancsi vagy, akkor tesztelj.


Hany hetes terhes lehettel?


Elvileg nekem is a heten volt egy korai vetelesem. Ha csak nem meg mindig terhes vagyok, mert a melleim meg mindig szoktak fajni es a hasamban is megvan idonkent ez a mindjart megjon erzes pedig elvileg megjott hetfon reggel (nov. 1.) es tobb napig tartott, de nem volt darabos a verzes.

2010. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Masodik voltam. Mondjuk erdekes, hogy este jott meg neked es "loccsant". Eloszor arra gondoltam biztos ejszaka jott meg neked es reggel felkeltel es az addig osszegyult ver jott ki hirtelen. De nap kozben meg este maszkal az ember es igy furcsa, hogy "loccsant". Darabos volt vagy sima ver?
2010. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval 1én már volt kis rózsaszín folyás.Azóta minden nap volt 1-2 csepp barnázás de csak wc alkalmával.És pénteken már görcsöltem de nem jött meg.Szombaton kis vér jelentkezett de nem volt vészes.És elvoltam egész nap de estére nagyon fájt a hasam.Nem volt darabos a vér.Hát kb 4-5 hetes lehettem/lehetek.De az a szemét állat doki még uhot sem nézett.Csak annyit mondott megint h várjunk még.
2010. nov. 7. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Az a szemétállat doki se látott volna többet megvastagodott nyálkahártyánál.....

Hogy elvetéltél ESETLEG az nem az Ő hibája...

2010. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!!!!!Hidd el az a szemét állat doki pontosan az aminek mondom.1 éve csak várat.Folyton várjak.....Sajnálom ha te e miatt haragszol.De ha egy orvos normális és törődik a betegével, és meghallgatja a könyörgést h nézzen meg uh-on tán kiderült volna h pontosan mi is van velem.És tán ha tényleg nem baba volt akkor ki kellett volna vizsgálni h miért maradt ki, ha pedig mégis baba volt, tán megfelelő intézkedéseket elkezdeni mivel nehezen akar jönni a csöppség.Tán szerinted az én hibám ha baba volt és elment!!!Szégyeld magad!!!!!!!!!!!!!!!Egy olyan nő vagyok, aki mindent megtesz h végre anya lehessen és ilyen váddal állsz elő.Inkább nem kommentáltad volna a kérdésem.
2010. nov. 7. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Na de most miért velem veszekszel? Egy évig ha nem csinált semmit akkor már régen orvost válthattál volna.

Nem tudom miért vagy kiakadva, csak téged idéztelek a szemétállattal, de TÉNY hogy hiába csinált volna UH.-t még nem látott volna semmit.

2010. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg én nem haragszom...
2010. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem értelek, ha szemétláda az orvosod, akkor lehet, hogy váltani kellett volna...

Amúgy így már nem derülhet ki, hogy teherbeestél-e, csakha megmaradt, akkor pozitív lesz a teszt. Menj el másik orvoshoz, nézzen meg uh-val rendesen, 5 hetesen már látszódik. Ha vetélés volt, akkor ilyen korán nagy valószínűséggel már negatív lesz a teszt.

2010. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-5 hetes,vagy 4-5 hete nem jött meg?Mert ha az utolsó,akkor a terhesség 3-4 hetes,és hidd el,nem bántani akar téged senki,de valakit még 6 hetesen is elzavarnak,hogy mit akar ott olyan korán,mert nem látnak szívhangot.
2010. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!