Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utóbbi időben rengeteg...

Az utóbbi időben rengeteg furcsa tünetet tapasztaltam magamon,olyanokat,amiket eddig még nem. Lehetnek terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
A tünetek a következők: hányinger,étvágytalanság,puffadás,bővebb vizes folyás,fáradékonyság,szinte minden éjszaka furcsa zavaros álmok,gyakori szédülés,alacsony vérnyomás,görcsök,székrekedés,majdnem mindennapos gyomorégés. Eddig sosem volt bajom a vérnyomásommal vagy a gyomorégéssel. 17 napja voltunk együtt a férjemmel védekezés nélkül,pont menstruàcióm utolsó napján és az azt követő napon is. Lehetséges,hogy terhes vagyok,vagy inkább valami más betegség jele lehet az összes tünet így egyszerre? A helyzet az,hogy sok idő,míg kapok időpontot egy alapos orvosi analízisre, a menstruációmig pedig van még 8 nap. Csináltam egy tesztet egy hete kb. de negatív volt. Nem tudom mire gondoljak..

2022. júl. 11. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha most tesztelsz, az biztosan kimutatja. Mi ezt nem tudjuk neked megmondani.
2022. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Volt aki menstruációja utolsó vagy az azt követő napokban esett teherbe,vagy akinél ilyen korán jelentkeztek hasonló tünetek?
2022. júl. 11. 13:57
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

8 nap menzeszig szerintem sok.

Mindenképp megvárnám a nemvárt napját.

Ha orvoshoz úgy se tudsz menni akkor sajnos csak a várakozás marad.

Aztán ha nem jön meg lehet tesztelni de addig szerintem fölösleges.

2022. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Még csak 8 nap, 17 napja voltatok együtt és egy hete teszteltel? Magyarul menses elott 15 nappal, két nappal aktus utan????? Hány éves vagy, te?
2022. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez sehogy nem jön ki.
2022. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
8 nap még míg megjön,17 napja voltunk együtt,egy hete teszteltem,tehát 10 nappal az aktus után és igen,mensi előtt sokkal,mert furcsán éreztem magam,és előző hónapban peteéréskor is együtt voltunk,ami után késett egy hetet,aztán megjött,de inkább csak barna volt és tovább tartott mint máskor. Azért teszteltem hamar,mert gondoltam,hogy talán akkor sikerült
2022. júl. 11. 14:30
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Hányas voltál biológiából?
2022. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lényeg,hogy az egy héttel ezelőtti teszt negatív volt,tehát nem valószínű,hogy múlt hónapban terhes maradtam, a kérdés pedig,hogy lehetséges,hogyha most sikerült,hogy ezek a tünetek ilyen hamar jelentkezzenek,17 nappal az aktus után,illetve,hogy egyáltalán teherbe eshettem-e a menstruációm utolsó napján. Reméltem,hogy ír valaki,akivel történt hasonló.
2022. júl. 11. 14:39
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
😩😩😩😩
2022. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
🤦‍♀️
2022. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!