Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Évek óta próbalkozunk babával,...

Évek óta próbalkozunk babával,egészségesek vagyunk mindketten,most 2 napig tartó menstruáció után lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Férjemmel már évek óta próbálkozunk baba témában.Voltunk mindketten kivizsgálásokon,minden rendben van mindkettőnknél.Heti 3-4 alkalommal vagyunk úgy együtt,nem védekezünk.28 napos a ciklusom,minden hónapban óramű pontossággal jön meg,2.3.napon nagyon erős,és mindíg 7napig tart,de semennyire nem szoktam görcsölni.Most 1 nap késéssel jött meg,első nap nagyon megvolt,másnap fele még erős vérzés utána már csak pecsételés egyszer,és mint amit elvágtak.Rá két napra megint halvany rózsaszín pötty,azóta semmi,a hasam görcsöl,olyan mintha meg akarna jönni,kicsit gyakrabban járok pisilni,néha megszédülök,és hányingerem van időközönként.Fogok majd tesztet csinálni,és orvoshoz menni.Volt már valaki így,és terhes volt?

2022. júl. 20. 08:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#9

Ez az oldal jól összeszedi:

[link]

2022. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem a baba miatt mentek szét, sajnos a házasság volt tévedés. (6-os vagyok)
2022. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm szépen a segítseged!Megneztem a leleteim,tenyleg van pár kimaradt vizsgálat amiket meg fogunk csináltatni még mindenféleképpen.
2022. júl. 20. 12:26
 14/14 A kérdező kommentje:
#10 köszönöm szépen!Vannak kimaradt vizsgálatok,elvegeztetjük azokat is
2022. júl. 20. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!