Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mègis mikor?

Most akkor mègis mikor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanàcstalan vagyok. Mult honapban 30 napos ciklusom volt, peteèrèst nem nèztem de körülbeül 15.-16. nap èreztem. Akkor nem sikerült a baba de nem baj. Ebben a honapban nèztem ovutesztet ès 17.-18.nap volt pozitiv a tesztem. Amugy naponta kètnaponta vagyunk együtt. Pozitiv ovu napjàn is volt együttlèt. De igy akkor ha szàmolok, megint 31 napra nem kène vàrnom. Tehàt ha sikerült is akkor jó ha jövő hètfőn nèzek tesztet. A mellem nagyon megvàltozott, megnött a bimboudvarom ès kieresedtem. Sosem szokott ez előfordulni mèg mensi elött sem.

2022. júl. 21. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
ha ezeket terhesség okozza, akkor pozitív kell hogy legyen a teszted is.
2022. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak túlfigyeled magad! Tudom, hogy nehéz, de legyél türelmesebb.

Kizárt, hogy ezt az éppen beágyazódni készülő petesejt okozná.

2022. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A bimbóudvar nem változik a terhesség korai szakaszában, pláne még bőven menzesz előtt. A terhesség előre haladtával, de leginkább a második trimeszter vége felé, az utolsó trimeszterben.

A kitágult ereket meg tudd be a harmadfokú melegnek.

2022. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Nézz meg egy érzékeny hcgt és már tudod is ,hogy abban a pillanatban pozi vagy negatív!
2022. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!