Terhes vagyok? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségetekre van szükségem sosben. mielőtt elmesélném életem talán legkínosabb élményét, szeretném leszögezni hogy nem vagyok felelőtlen, de ebben most bizonytalan és kétségbeesett vagyok.


A párommal csütörtök este szeretkeztünk. Minden rendben ment, de az aktus végén mikor leellenőriztük az óvszert, nagyon furcsa volt. nem szeretnék szókimondó lenni, de nem tudom jobban elmagyarázni, szóval a sperma csak kicsit volt az óvszerben, viszont az óvszeren kívül is volt. Párom azt mondta, hogy az enyém, volt már korábban egy ilyesmi esetünk, és akkor tényleg igaza volt, most viszont ez más

volt. Annyira bepánikoltam, hogy kilyukadt, rohantam egyből a fürdőbe, leellenőrizni. Vizet tettem bele, majd megkötöztem és hál’ istennek nem

volt lyukas, sehol sem folyt, direkt nyomogattam. Viszont, mégis van egy nagyon rossz érzés bennem. Lecsúszni fix nem csúszott le, azt láttam volna, nem tudom, hogy esetleg a kifolyásnak mennyi az esélye, basszus, tényleg nem tudom, nagyon kétségbe vagyok esve. Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy történt valami? +a ráadás, hogy nagyon rendszertelen a menstruációm, e hónapban még meg sem jött, teljesen kimaradt, de a terhességi tesztem negatív lett (kettőt is csináltam), de ez már mellékes. kérlek segítsetek, nem tudom, mikor voltam ennyire kétségbeesett..



2022. júl. 23. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt most csütörtökön történt? Ha igen, akkor mivel ma szombat van, még nem lehetsz terhes, és még nem késtél le egy 72 órás tablettáról.
2022. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Drakula ***** válasza:
85%
Biztos ami biztos tabletta.
2022. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.:nyilván tudom, hogy kell a beágyazódáshoz idő, és még csak 2-3 hét múlva tudakolódik ki, hogy mi a helyzet, azt pedig elfelejtettem megírni, hogy csak akkor vennék be eseményutánit, ha nagyon szükséges lenne.. nagyon felborítaná a hormonháztartást, de gondolom ezt tudjátok.
2022. júl. 23. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

"csak akkor vennék be eseményutánit, ha nagyon szükséges lenne."


Ezt nem tudom értelmezni. A balesetből, ami történt vagy terhes leszel, vagy nem.

Az esemény utánit mindenki úgy szedi be, hogy nem tudja, terhes lenne-e, ha nem teszi. Hanem nem kockáztat.


Hogy gondolod, hogy itt bárki is meg tudja jósolni neked, megúsztad vagy terhes leszel? Esély van rá, lehet, hogy - hasamra csapok - 5%, de ez megnyugtatna? Még mindig peched lehet.

2022. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
A terhességnél jobban nem fogja felborítani.
2022. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

szóval a sperma csak kicsit volt az óvszerben, viszont az óvszeren kívül is volt. Párom azt mondta, hogy az enyém


Ha neked is spermád van, a terhesség esélye nulla.

2022. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

1. Lehet hogy most nem volt “annyi” sperma mint ami szokott.

2. Lehet hogy a rendszertelen menzesz miatt olyasfajta folyásod volt amit esetleg össze téveszthettetek (ég elég érdekes mondjuk)

3. Ha nem csúszott le a gumi és nem is volt lyukas akkor tuti nem leszel terhes főleg hogy a menzeszed rendszertelen, valószínű fel van borulva minden…. Nem is értem ezzel kapcsolatban miért nem keresel meg egy orvost , illetve ha bizonytalan vagy a dologban és nem álltok készen babára akkor inkább boruljon fel a hormonod, mint hogy egy olyan baba szülessen akit nem akartok….

Szóval a tanácsom: ha nem kell gyerek irány a gyógyszertár, + a menzesz gondokkal az orvos.!

2022. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Minek csináltál tesztet 2 nappal a szex után?

Másik meg az a te nedved volt amit láttátok.

De ha ennyire nagyon félsz irathattál volna eseményutánit bár felesleges lett volna.

A menstruációs problémákat meg kezeltesd orvossal.

2022. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
12%
De ne tuszkolja már be az eseményutánit magába egy ennyiért! Ha nem folyt a gumi akkor nem volt ahogy belekerüljön a csajba a cucc, szerintem minden nőnek van egy olyan fehéres folyása ami hasonló a spermához, szóval nyugi a leírás alapján nem hiszem terhes légy, és ha mégis átfolyt volna akkor nagyon kevés az esélye, főleg ha rendszertelen a ciklusod, nem lehet tudni mikor van ovud, s az nélkül baba sincs.
2022. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hányszor csináltátok már eddig, de van hogy az én páromnak is sokkal, de sokkal kevesebb sperma jön össze. Van ilyen. Te meg még ellenőrízted is, hogy nem e lyukas.
2022. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!