Terhes vagyok? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségetekre van szükségem sosben. mielőtt elmesélném életem talán legkínosabb élményét, szeretném leszögezni hogy nem vagyok felelőtlen, de ebben most bizonytalan és kétségbeesett vagyok.


A párommal csütörtök este szeretkeztünk. Minden rendben ment, de az aktus végén mikor leellenőriztük az óvszert, nagyon furcsa volt. nem szeretnék szókimondó lenni, de nem tudom jobban elmagyarázni, szóval a sperma csak kicsit volt az óvszerben, viszont az óvszeren kívül is volt. Párom azt mondta, hogy az enyém, volt már korábban egy ilyesmi esetünk, és akkor tényleg igaza volt, most viszont ez más

volt. Annyira bepánikoltam, hogy kilyukadt, rohantam egyből a fürdőbe, leellenőrizni. Vizet tettem bele, majd megkötöztem és hál’ istennek nem

volt lyukas, sehol sem folyt, direkt nyomogattam. Viszont, mégis van egy nagyon rossz érzés bennem. Lecsúszni fix nem csúszott le, azt láttam volna, nem tudom, hogy esetleg a kifolyásnak mennyi az esélye, basszus, tényleg nem tudom, nagyon kétségbe vagyok esve. Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy történt valami? +a ráadás, hogy nagyon rendszertelen a menstruációm, e hónapban még meg sem jött, teljesen kimaradt, de a terhességi tesztem negatív lett (kettőt is csináltam), de ez már mellékes. kérlek segítsetek, nem tudom, mikor voltam ennyire kétségbeesett..



2022. júl. 23. 16:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítő válaszokat, illetve a lebaszásokat és a belém állásokat is. Lehet hogy kicsit rosszul fogalmaztam a stressztől, ezért elnézést kérek (6. kommentelő). Válaszaim az üzeneteitekre:

1. Nem voltam még orvosnál a rendszertelen menstruációm miatt, basszus, 16 vagyok, nagyon fiatal vagyok és bestresszeltem, nem gondolom azt, hogy belém kéne állni úgy, hogy nem is ismertek, csak annyit tudtok, hogy egy anonim kétségbeesett vagyok.

2. Nagyon megnyugtattak az utána való válaszok, tényleg nagyon köszönöm nektek!

3. Esemény utánihoz nyilván nem tudok 16 évesen egyszerűen hozzájutni, szerintem érthető okokból. Ezért mondtam, azt, amit.

4. Jobban utána olvastam ennek az egésznek, egyelőre semmi tünetem, és beszéltem már hasonló helyzetű ismerőseimmel, akik szintén úgy gondolják, mint az utolsó 2-3 kommentelő. Én csak annyit kérek, hogy legközelebb ne álljatok bele olyan emberbe, aki kétségbeesetten kiírja a problémáját gyakori kérdéseken, mert nem is ismeritek. Higgyétek el, ha lenne kihez fordulnom ez ügyben, nem ide írnám ki a problémámat. Ha csak beszólni tudnátok az illetőnek, inkább görgessetek tovább. Köszönöm még egyszer!

2022. aug. 1. 19:38
 12/12 anonim válasza:
33%
Ettől az oldaltól sok normális választ ne várj. Ide jönnek azok az emberek akiket anyuci nem szeretett s itt töltik ki a feszültségüket😃 Kérdező remélem azóta megnyugodtál. Max az aktus után 2.hétre (jövőhéten kb) végy egy tesztet és csináld meg hogy teljesen megnyugodj, de 99% hogy nem vagy terhes. Az eseményutánit meg remélem drága válaszolók ti vesztek be mindig, és nem szaporodtok, és pláne még remélem a hormonháztartásotokat tönkre teszi. Fiatal lányok NE vegyenek eseményutánit hacsak nem biztosak abban hogy beléjük került a cucc 100%osan, mert ez nem egy C vitaminnak felel meg, és nem lehet tudni milyen hatást vált ki, aminek a következményét életük végéig húzzák.
2022. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!