Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy tüszőrepedés...

Lehetséges hogy tüszőrepedés nélkül összeesik a domináns tüsző?

Figyelt kérdés
Ilyenkor az Lh teszt hogy alakul? Fent marad az Lh szint vagy leesik?

2022. júl. 26. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az lh teszt már úgymond az érési kísérletet is kimutathazja, akkor is, ha ténylegesen nem lesz peteérés. Nekem legalábbis uh követéses hónapban volt ilyen, eg darabig nőtt a tüsző, aztán a 21. napi vérvétel azt igazolta, hogy nem volt peteérés, az lh teszt viszont pozitív volt, amikor lehetett volna tüszőrepedés (de nem volt). Emlékeim szerint ilyenkor a tüsző végül összement.
2022. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És mi lett azzal a tüszővel az ultrahang alapján?

Az lh teszt negatív lett a pozitív után vagy több napig is pozitív volt?

2022. júl. 26. 21:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint bocsánat rosszul tettem fel a kérdést. Meddig nőtt végül és mi látszódott ultrahangon? Látni lehetett azt is hogy egyre kisebb lesz?
2022. júl. 26. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, két uh közt láthatóan csökkent a mérete. Talán olyan 15-16 mm volt a mérete legnagyobbként (20 körül kéne lennie, hogy repedjen), utána kisebb, de nem volt jele, hogy történt volna tüszőrepedés (douglasban nem volt látható folyadék).

Ezután nem tudom, mi lett, de következő ciklusra eltűnt.

2022. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az alakzata előtte szabályos volt a tüszőnek majd mikor kisebb lett szabálytalan élű, vagy szabályos maradt csak kisebb?
2022. júl. 26. 22:02
 6/7 A kérdező kommentje:

Vagyis úgy értem zsugorodott csak a tüsző vagy úgymond össze is esett és már nem volt az az ovális formája?


Pont ebben a helyzetben vagyok most... Megyek majd progeszteront nézetni de addig is halálra izgulom magam hogy volt peteérés vagy sem.

2022. júl. 26. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre sajnos nem emlékszem konkrétan.
2022. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!