Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Clearblue...

Lehetek terhes? Clearblue halvány pozitív. Nem akarok terhes lenni!

Figyelt kérdés

Az aktus után a 18. napon teszteltem clearblueval, ha nagyon úgy néztük, akkor volt egy halvány pozitív. Szerintem erősebben, a barátom azt mondja, hogy nem annyira. Nagyon megijedtem. 19 éves vagyok és nem akarok gyereket! Délután csináltam egy másik típusú, de ugyanígy 10es érzékenységű teszttel, az full negatív lett. Direkt nem ittam és pisiltem hat órán keresztül, szóval szerintem kB olyan volt, mintha reggel csináltam volna.

Leirom azokat, amikkel magamat próbálom nyugtatgatni.

1) az aktus a 8. Napon volt, a ciklusaim 29-34 naposak. Ennél rövidebb, illetve hosszabb nem volt az elmúlt évben.

2) megszakittotuk

3) használtunk gumit is, csak a végén vizet töltöttünk bele és láttuk, hogy egy mikrolyukon folyik ki a víz.

4) bevettem egyből esemenyutanit, kb 2-3 órára rá

5) az esemenyutani bevette után 5 nappal verezgettem egy négy napig (de azért nem volt rendes menstruáció)

6) megnőtt a mellem és fájt egy hétig (emiatt csináltam tesztet, féltem, hogy terhesség miatt. Bár mások próbáltak győzködni, hogy a gyógyszer hatása). A mellem mérete pont az elmúlt napokban csökkent, ma már nem is fájt. Azt hiszem, terhességnél stagnálna vagy egyre rosszabb lenne.

7) a 8. Napin kívül nem szexeltunk a baratommal


Nagykn nagyon félek. Azért a clearbluet én úgy láttam, hogy halvány pozitív, csináltam képeket is, mert el akartam küldeni anyukámnak, de azokon nem látszik a fenyviszonyok miatt. Szerintetek terhes vagyok?



2022. júl. 27. 01:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Az esemény utáni felborította a ciklusodat és a hormonjaidat

2022. júl. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Ha ide feltöltöd, be tudod ide is linkelni.

[link]

Kizárt dolog, hogy óvszer+megszakítást megfejelve esemény utánival terhes legyél.

2022. júl. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
28%
Ha pozitív, akkor pozitív! A terhességi teszt úgy működik, hogy ha pozitív akkor az 100%, ugyanis arra a hormonra reagál, ami csak terhességkor termelődik (vagy férfiaknál hereráknál). Fals negatív lehet, de fals pozitív nincs. Menj nőgyógyászhoz.
2022. júl. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
6%
A 3-as vagyok, azt még hozzá tenném, hogy az esemény utáni a beágyazódást gátolja meg, valószínűleg túl korán lett bevéve a tabletta, mert a spermium 4-5 napig életképes a hüvelyben! Tehát a spermiumokra nincs hatással, valószínűleg a petesejted csak akkor kezdett érni és kivándorolni a petevezetőbe ahol már várták a spermiumok. Az időbe belefér ha a 8-adik napon voltatok egyutt, mert ez kb a ciklus fele pont, az, hogy néha kicsit hosszabb vagy rövidebb a ciklus, nem számít, mert stressztől kezdve bármi befolyásolhatja. És mivel a tabi korán lett bevéve, nem volt mit megakadályozni, simán megtermékenyülhettél, valószínűleg a vérzés a beágyazódó vérzés volt, tabi utan rendes mensi van.
2022. júl. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy terhes vagy, az esemény utáni egy lórugásnyi hormon...hónapokra szétzuzza a hormonjaidat és bezavar a ciklusba. Ezért érzel fura dolgokat. Ha fotózhatatlan volt a teszt, akkor az negatív... egy halvány pozi is egyértelmű fotón... a másik teszted is negatív. Én azt mondanám, két nap múlva csinálj még egy tesztet a magad megnyugvásáért. Ha terhes vagy az már egyértelmű lesz és fotózható, ha megint fotózhatatlan akkor a reagenst láttad és mert izgulsz "nagyító" alatt vizsgáltad :)


Próbálj megnyugodni, annyi minden közrejátszik, korai aktus... azèrt 28 napos ciklussal is ritkaszámba megy egy 8.napi aktusból fogant baba..... kb a lehetetlen kategória, mert az 5 napig eletképes spermium is ritka mint a fehérhollo...gumiztatok is és még tabit is vettél be. Azért ezek együttesével, ha egy élet megfogan, akkor lehet ő lesz a megváltó, mert pont neki muszáj megszületni. Szóval tényleg nyugodj meg, csinálsz még egy tesztet és biztossá válik a dolog. Ha pozi lesz elmész orvoshoz ésegbeszélitek amit meg kell. De kb 0.1% az esély, szóval persze nem mondthatom biztosra, hogy nem lettél terhes, de ha én lennék a helyedben nem izgulnék rajta.


Kitartás,minden rendben lesz.

2022. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

[link]

Itt a kép. Ha így úgy forgatjatok, lehet kicsit rajta látni. De élőben erősebb volt.


Nagyon izgulok, tegnap egész nap sírtam. De ha mégis terhes vagyok, megtartjuk a babát.

2022. júl. 27. 07:34
 7/27 anonim ***** válasza:
13%
Én látok valamit. Bár nem tudom, hogy ez a fajta teszt hajlamos e ilyen szellemcsíkos lenni, sok teszt igen.
2022. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Tessék már utána nézni hogy müködik egy terhességi teszt, és mit tartalmaz egy esemény utáni tabletta. Nem baj, ha nem vagy tisztában a női test működésével, de butaságot ne írj. Kedves kérdező, menj el nőgyógyászhoz, nézesd meg magad, ő meg fogja mondani. És kérdezz rá arra is, hogy volt ez lehetséges. Majd írd meg mi lett az eredmény. Kitartást kívánok!
2022. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ez pozitív? :(
2022. júl. 27. 09:07
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!