Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sós fürdő tényleg ennyire jó?

A sós fürdő tényleg ennyire jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos kémiai terhessegen kivul tovabb nem sikerült eljutnom...amig bennevagyunk az 1 ev próbálkozási időben, addig gyógyszereket pl.duphaston es társai nem szeretném elkezdeni szedni. Elkezdtem egészségesen étkezni, illetve a femibion 0 vitamint szedni. Aztan olvastam a sós ülőfürdőről...ez teherbe esés szempontjából tenyleg ennyire hatásos? Valakinek van rola tapasztalata?
2022. aug. 2. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
nem
2022. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A só mégis miben segít? XD max lebegni a vízen, ha megfelelő a mennyiség... énnél még a ráolvasással is többre mész. Ha nem jön a baba menni kell dokihoz hormonsort nézetni.
2022. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire.
2022. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Nekünk a sós víz (tenger) hatástalan volt. Se vitaminok szedése, se speciális síkosító, se életmódváltás, stb. nem jött be, ezért nem is hittem már a természetes gyógymódokban. Végül nálunk gyógyfürdő segített. 3,5 év után spontán terhes lettem, úgy hogy már kilátásban volt a lombik.
2022. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem a tengervizre gondoltam hanem az itthon elkészített sós meleg ülőfürdőre
2022. aug. 2. 11:57
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Őszintén.... max a sebeid csípi.. .belsőleg hormonálisan semmit nem csinál, meg max az orrodat tisztítja a gőzölgő sós fürdő... semmi hatása nincs a npi nemi hormonjaidra. Amúgy is több só kerül beléd, ha megeszel egy-két csomag popcornt.


Alapvetően a mi segített, egy fantázia dolog ilyen téren, kb mintha azt mondanád, elengedted a babatémát, majd fejreállva szexeltél és bumm terhes lettél... nem a fejreállós szex lesz az ami segít :D Hanem a görcsös akarás elengedése. Amikor valami mással kezdesz foglalkozni, nem feladod, csak elnapolod. Hogy xy esemény után majd úgyis jönni fog. Az hogy miben fürdesz semmit nem jelent, max te nyugszol meg tőle. Mondjuk ha innen nézzük segít. De ha terméketlen vagy, pl nincs peteérésed, vagy elvan szállva egy hormonod, akkor azon semmilyen fürdés meg akármi nem fog segíteni.

2022. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem segít semmit. Folytasd az egészséges étkezést, vitaminokat, mozogj és legyetek együtt, aztán ha nem jön keress egy orvost.
2022. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Orvosom csinált vérvizsgálatot, ott is rendben minden, uh-n is rendben minden, nyálkahártya vastagság is tokeletes, mondta a duphaston gyógyszert hogy könnyebben be tudjon ágyazódni, de ha vérből illetve ultrahangbol minden rendben van akkor minek szedjem? Nemfogom magam feleslegesen mérgezni, es ezt neki is elmondtam...görcsösen nem mondanám hogy akarom, mert a múlt hónapban csak azt vettem észre hogy megjött a menzim én meg h atyaég már elis telt egy hónap? 😅 ha görcsösen akarnám, ovutesztelgetnék,hőmérőznék, együttlét után fejen állnék meg még kitudja mit csinálnak itt a nők...én ezek közül egyiket sem....együtt vagyunk amikor jól esik, csak furcsának tartottam hogy 4 hónap és még semmi...
2022. aug. 2. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól hogy a vérvételen es ultrahangon rendben volt minden attól még nem biztos hogy meg tud tapadni a nyálkahártyában.

De igen, inkább ülj sós vizbe mint az orvosra hallgass.🤦🏽‍♀️

4 hónap meg tényleg semmi…1 év a normális egészséges pároknál is.

2022. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
férjed is volt kivizsgáláson?
2022. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!