Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelők segítségét kérnem,...

Tesztelők segítségét kérnem, akik már sokmindent láttak. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Egy hete meg kellett volna jönnie, aznap szinte nem is láttam semmit a teszten csak száradás után valamit.

Ma délután csináltam kettőt ilyen lett



De mindkettő időn túli bőven. És nem is olyan erős mint kéne legyen.

Nem igazán érzem magam terhesnek.

?


2022. aug. 2. 17:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

Ezeken nincs mit izélni hogy milyen idő meg mikor, egyértelműen pozitívak.


A negatív teszt nem lesz se 30 perc se 50 perc se 10 nap után piros pozitív, max szürke száradási csíkos, de 2 év alatt még ilyennel se sikerült találkoznom pedig a legoccóbb teszteket használom.

2022. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Dehohogyis nincs "mit izélni". Majd tesztelgess még pár évig mindenféle tesztekkel, fogsz ilyet látni te is. Tök negatív így az eredmény.
2022. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Láttam már pozitív tesztet is, csak sajnos végül nem születhetett meg. Nem beképzeltet, nem száradási csíkosat, pont olyat mint a kérdezőé.

Ilyen teszttel 140 volt a hcg-m.


A negatív teszten egy csík van, a feltöltött képeken lévőn meg kettő.

Két csík = pozitív = terhes.

2022. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-as Detto én is így jártam csak nekem 165 volt a hcg-m.
2022. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Drágáim, a kérdezőnek bőőőven időn túli a tesztje, ami így negatív.

Hozzáteszem, el is tűnt, mint szürke szamár a ködben. Ha pozitív lenne a tesztje, már rég jelentette volna.

2022. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?Siker?Mi lett végül?Igaza lett a 15-ös válaszolónak hogy negatív kérdező?
2022. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!