Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második hónapja nem jött meg...

Második hónapja nem jött meg a mensim, tesztet nem csináltam a párom nem tudott gyogyszertárba menni őt kértem meg. Ma reggel kávéztam és begörcsölt a hasam, megittam a kávét rosszul is lettem ki jött belőlem, Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Érezhetem én igy 20-a körül a megjön érzést, és nem fog? Folyton olyan érzés mintha megakarna jönni, görcsöl a hasam, főleg este mikor lefekszem.Lehet hogy valóban terhes lennék? Talán holnap eljutok hogy vegyek tesztet.
2008. dec. 21. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!nekem is görcsölt a hasam mintha megakart volna jönni és vártam 6napot de semmi utána teszt és ki is mutatta hogy babám lesz!

tényleg venni kell tesztet ahogy azt irtad is.Főleg így 2hónap után persze ezek a görcsök mástol is lehetnek,stressz stb!De ha aktív nemi életet élsz akkor valószínű hogy baba van a dologban!Hányinger,mellfájdalom,hasigörcs főként ezek a terhesség jelei!Én is ezeken mentem keresztül remélem tudtam segiteni:)

2008. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!mikor terhes voltam én is azt éreztem hogy megjön!Mikor aztán a várt időpont óta eltelt egy hét vettem tesztet és pozítiv lett!Szerintem lehet hogy terhes vagy.
2008. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa vagy... Második hónapja nem jött meg és nem volt időd egy tesztre sem?? Ne minket kérdezz erről, hogy mi lehet veled, hanem egy dokit!!!
2008. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az előttem szólónak teljesen igaza volt! Akarod Te egyátalán azt a csöppséget, akit esetleg a szíved alatt hordasz? Én azon a napon, mikor meg kellett volna jönnie a mensimnek és nem jött meg, rohantam a patikába tesztért, mert azt egy nő megérzi, ha babája lesz. És így is lett, a tesztemen látszott a 2 csík, igaz, hogy a 2. halványabban, de az letagadhatatlan, hogy ott volt! Ez a világ legnagyobb boldogsága! :)
2008. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 2. hónapja nem jött meg a mensid akkor már 8 hetes lehetsz, és elég furcsa hogy ennyi idő alatt nem volt "időtök" egy tesztet venni.....Nem értem miért minket kérdezel, de már nem először írsz ide,egy doki vagy egy teszt tud választ adni a kérdésedre!!!!
2008. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!