Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10es teszt pozitív a másik...

10es teszt pozitív a másik negatív?

Figyelt kérdés
Clearblue meg negatív?
2022. aug. 5. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ah, hozzád írtam, hogy vacakok az eddigi tesztek. Az a baj, napok óta vannak halvány pozi tesztjeid, a clearblue már pozi kéne legyen. Annak jobban hiszek.. az a nem várt napján is pozi terhesség esetén, pláne a digitális. Én drukkoltam neked, de így elszállt a remény. Ha szeretnél még egy sima rossmann facellet ellőhetsz, nekem pl az a kedvenc tesztem, elég megbízhato kimarafz mensi előtt is 2-3nappal.
2022. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen nekem hát én is reménykedtem de így már nem tudom én már nem veszek tesztet majd ha továbbra sem jönne meg várok 2 hetet
2022. aug. 5. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj a kérdés miatt, de annyira ismerős a történet , a megfogalmazásod, írásmódod és ahogy külön külön válaszolhatsz, nem te vagy az aki pár hete max másfél

hónapja ugyanígy folyamatosan (sajnos ) eláztatott teszteket töltött fel és próbált ezáltal reménykedni , ill napokon belul többször írta ki ugyanazt a kérdést kicsit átfogalmazva? Akkor leírtuk többen hogy negatívak és inkább menj el orvoshoz , amiből végül az lett hogy 2.0 HCG eredménnyel magyarázta mindenhol hogy ez terhesség csak biztosan később termelődik neki?

Voltál esetleg orvosnál, ajánlott valami gyógyszert , elkezdték a kivizsgálást, kezelést?

2022. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia nem haragszom.De!Nem én még nem is voltam orvosnál még eddig .De azért köszönöm szépen
2022. aug. 5. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A késés mögött hormon probléma is állhat , ezért lehet jobb elmenni dokihoz aki segít helyre rakni . Lehet hamarabb lesz így megoldás , minthogy reménykedve vársz hogy pár nap múlva talán lesz pozitív teszt, talán nem .
2022. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen ?hormon?most hagytam abba fogamzásgátlót 5 hónapja próbálkozunk.

De így már szerintem ez a hónap se sikerült

2022. aug. 5. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont a fogamzásgátló abbahagyasa borította fel a hormonjaimat. De egyébként az 5 hónap még nem olyan sok, viszont ha ennyire rendszertelen a ciklusod, az már problemasabb. Bár nekem is kellett 1 ev, mire rendeződött a gyógyszer után, amire azt mondta az orvos, hogy van ilyen.
2022. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor mennem kell orvoshoz
2022. aug. 5. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!