Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy felelotlen alkalombol...

Egy felelotlen alkalombol terhesek lettetek? Megtartottatok?

Figyelt kérdés

Az erdekel, hogy voltal-e mar ugy vedekezes nelkul (beleertve azt is, hogy esemeny utani tablettat sem vettel be) egyutt valakivel, hogy nem terveztetek babat, es lett-e belole?


Olyanok is valaszolhatnak, akik akkor, azoelott az egy alkalom elott meg ugy gondoltak, hogy johetne a baba, de rogton utana megvaltoztak a korulmenyek.

Lett baba?



2022. aug. 5. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Én úgy voltam vele, hogy mindegy mikor jön, a férjem meg folyton húzta, halogatta a dolgot. Aztán bekattant neki valami és az első hónapban össze is hoztuk a babát. Na meglátta a pozitív tesztet és egyből jött a duma, hogy hú, hát nem gondolta, hogy egyből sikerül, meg, hogy ő még nem érzi magát késznek. Én meg mondtam, hogy egy gyereket terveztünk. Most itt van, ha akarod, ha nem. Most 2 éves a kisasszony és elválaszthatatlanok az apjával.
2022. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Voltam ilyen helyzetben, de nem tartottam meg.
2022. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen a kapcsolatunk elején becsúszott, de nem mertem 1 hónapos kapcsolatba bevállalni. Azóta is szeretnék megbántam. Kaptam is az élettől pofonokat ebben a témában.
2022. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Egy ismerősömèk az èvfordulòjukon becsiccsentve elfelejtettek vèdekezni. Nagy màr a gyerekük, az anya kigyerek mellett diplomàzott, nagyobb koràban màsoddiplomàzott, tök jòl elvannak.
2022. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Mi is hasonlo helyzetben voltunk a ferjemmel, mint az elso valaszolo.

Beszeltunk mar a gyerekvallalasrol korabban, de nem volt konkretan kijelentve hogy akkor innentol kezdve probalkozunk, bar mar regota csak megszakitassal “vedekeztunk”.

Marciusban pozitiv lett a teszt. Az o reszerol teljes panik volt a reakcio, most mi lesz, epp lakas vasarlas elott allunk hogy fogunk igy atkoltozni + mindent megvenni a babanak, jobb lett volna 1 ev mulva stb. Azota 24 hetes vagyok es mindenkinek mutogatja az ultrahangos kepeket es hogy o mennyire boldog 😄

2022. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a legjobb barátnőm járt úgy... 2x is terhes lett két külön kapcsolatból. Az első pasi megbízhatatlan volt, a másik azt ígérte hogy együtt maradnak, majd 1 héttel később meggondolta magát, hogy mégsem kell neki a gyerek. A barátnőm szülei meg kijelentették, hogy oda gyereket nem vihet. 20-as éveink elején jártunk. Mindkét esetben abortusz lett a vége. És sajnos szegény meg is kapta a pofont az élettől, a férjével évek óta gyereket terveznek, csomó kivizsgáláson voltak, kiderült hogy mindkét petevezetéke teljesen elzáródott, lombikra meg nem mehet mert 2x volt már trombózisa, semmilyen hormont nem kaphat... Elindították az örökbefogadást 2 évvel ezelőtt, nagyon elfogadóak de gyerek még azóta sincs. Én nagyon sajnálom, megérdemelné, hogy legyen gyereke, szerintem nagyon jó szülők lennének a férjével együtt. Persze megbánta, hogy akkor ezeket a döntéseket hozta, de visszacsinálni nem lehet ... :(
2022. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
24 évesen volt abortuszom, védekezés nélkül fogant az akkori barátomtól. Hülyék voltunk mindketten, nagyon. Ez 12 évvel ezelőtt volt, azóta már van gyerekem, tervezetten.
2022. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Bar terhes nem voltam de varatlanul jott a szuzessegen elvesztese. En nem szedtem gyogyszert a fiu meg nem volt hajlando gumit huzni. Vegul idobe kivette es masnap azert elmentem egy esemenyutanit irattatni es melle fogamzasgatlot is. A srac kezseges volt fizetni szerette volna az orvost a gyogyszereket de en nem fogadtam el :)
2022. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!