Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fájdalom a beágyazódás...

Alhasi fájdalom a beágyazódás időszakában mire utalhat?

Figyelt kérdés

Férjemmel régóta próbálkozunk, hogy gyermekünk legyen. (Egy már van, 6 éves.)

Amióta nem jön össze a baba, egy ideje figyelem magam, a ciklusomat. Igen sok alkalommal, szinte mindig van enyhe alhasi fájdalom a beágyazódás idején, ami elmúlik 3 nap után. Aztán persze jön a premenstruaciós alhasi fájás a menszesz előtt... Mi lehet ez? Mások tapasztalták ezt a fajta fájást a megadott időben?


Voltam különböző vizsgálatokon már (vérvételek - női nemi hormon, cukor; UH). Noha az eredményeim nem a legtökéletesebbek, de ez nem okozhatja, h nem esek teherbe. 36 éves vagyok.


2022. aug. 6. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra utal, amit leírtál, hogy figyeled magad. Ez csak feltételezett beágyazódás, de simán lehet a megrepedt tüsző után pár napig alhasi diszkomfort érzet beágyazódás nélkül is. Mit takar, hogy régóta próbálkoztok?
2022. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az normális? Mindenhol azt olvasom, hogy a beágyazódás jele. Ugyanakkor nekem tényleges beágyazódás nélkül is van ilyen jellegű enyhe fájdalom. Sőt, néha deréktáji nyilallás is. Az ovulaciónat is megérzem egyébként.


3 éve próbáljuk. Persze nem minden hónapban sikerül, mert férjem néha hosszabb turnékra megy.

2022. aug. 6. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális. Nekem is volt akkor is, amikor nem estem teherbe. Van aki érzèkenyebb a tüsző megrepedésére. Én is mindig éreztem 1-2 napig enyhe nyomást vagy apró szúrást. 3 év valóban nem kevés. Férjednek volt sperma vizsgálat? Férfiaknál is változik a helyzet az évek folyamán, jó lenne látni, hogy jelenleg rendben van-e és kizárni, hogy ez okozza.
2022. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt neki, most is megy megint. Nem a legjobb minőségű volt legutóbb (kevesebb, lassabb), de azt mondták, hogy ezzel még lehet gyermeke. Lett is tulajdonképpen. :-)


Nálam az eredmények akkor jobbak voltak, mint most, de alapvetően inkább a kor mutatkozik meg az eredményeken: fsh/lh arány jó, de magasabb (anno 6:6 volt, most 8:8). Tsh-m is régebben jó volt a teherbeeséshez, most kicsit magasabb, de jó eredményű. Tkp. az van, h az eredményeim egy egészséges 36 éves nőé, de hát nem vagyok már 20-25 éves...


Kezdek gondolkodni már más megoldásokban, de továbbra is a természetesebb megoldásokat választanám.

2022. aug. 6. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Előzőek vagyok. Én 34 évesen lettem terhes, másfél év kellett hozzá. Nálam volt mit rendbe tenni, így ahhoz képest nem sokallom. Közben volt egy sikertelen terhesség is. Nálunk a férjem eredményei nagyon jók voltak, így legalább amiatt nem kellett aggódni. Mi is végigmentünk mindenféle vizsgálaton. A helyedben azért én is elkezdenék informálódni mik a lehetőségek, 3 év már szerintem indokolja, ha mihamarabb szeretnétek a babát. Minden jót nektek, mielőbbi sikert!
2022. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!