Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak, hogy kapjak...

Mit csináljak, hogy kapjak egy kis életkedvet?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk a babóval, és szinte nem tudok semmi másra gondolni. Úgy érzem belebolondulok már... Tudom, hogy ez nem egy egészséges állapot, ezért szeretném magam valamivel lefoglalni. Tippek?
2022. aug. 9. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Munka, olvasás, barátok, sport, sorozat, mozi, színház, koncert, utazás, nyelvtanulás?
2022. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs munkád? Hobbid? Sportolsz? Vannak barátaid?
2022. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Részmunkaidőben dolgozom, jelenleg próbálok találni valami plusz munkát. Sporthoz hozzáfogok, egyszerűen olyan erőtlennek érzem magam. Szoktam olvasni, idegen nyelveken, az leköt. De ma reggel jött meg és most annyira sz.rul érzem magam, mint már régen.

A barátaim elég elfoglaltak, és mind más élethelyzetben vannak...

2022. aug. 9. 10:35
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Iratkozz be valahová, ami érdekel vagy hasznos vagy mindkettő. Ott szerezhetsz barátokat is.
2022. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2022. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Engem nagyon jól lefoglalt, hogy kitaláltam, hogy én szuper fitt mama leszek mire jön ezért edzeni kezdtem meg nagyon odafigyelni a kajára.
2022. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éve próbálkoztok? Lehet ideje lenne meddőségi kezelésre menni.
2022. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5 - január óta, terhes is lettem gyorsan, de sajnos elvetéltem. Lehet, hogy még ezt sem engedtem el igazán.

Köszi mindenkinek

2022. aug. 9. 10:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, ez nem számít sok időnek és "úgyis jön amikor akar", de ettől még nem fogom magam jobban érezni. Elhagytam magam lelkileg, tudom. Ezen próbálok változtatni
2022. aug. 9. 10:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Oh, akkor azért még tényleg nem kellene ennyire a kardodba dőlni. Már az is biztató, hogy képes vagy teherbe esni.

Valószínű, hogy az előző veszteséget kellene feldolgoznod ahhoz, hogy életkedved legyen.

2022. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!