Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil, digitális clearblue és...

Xepil, digitális clearblue és predicror early, melyik mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Csütörtökön csináltam predicrorral (ovu után 14. Nap) halvány pozitív lett. Szombaton digitális clearblue pozitív, plusz egy predictor erősebb pozitív.


Tegnap még egy pred. az is pozitív, viszont egy xepil olyan halovány, hogy csak na. Ott van, de alig látszik.


Ne foglalkozzak ezzel? Végülis három pred. Pozitív, plusz szombaton a digit. Clearblue is.


El lehet ezt így hinni? Bocs, ha hülyeség a kérdés, izgulós típus vagyok. Doki jövő hét kedd.


2022. aug. 9. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Predi érzékeny

Cb érzékeny

Xepil kevésbé érzékeny!

Igy igen hihető ,hogy terhes vagy

2022. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
X epil az nem a legjobb teszt de a többi igen én azoknak hinnék
2022. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Korai lesz a keddi doki. Ha mind pozitív, nyilván igen, az xepil gyengébb teszt, azért halvány.
2022. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy voltam, ha az x-epil is pozi, akkor az tuti :) nem túl érzékeny, tehát nála normális, ha csak kimaradt mensi után lesz pozi és halványabb a többinél. Ettől nem szar teszt, csupán az tényleg akkor jelez, ha valóban terhes az ember. Nekem mindig az volt az ellenőrző tesztem xD
2022. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Az x epil a legkevésbé érzékeny, szóval normális hogy halványabb. Kedden lehet még semmit nem fog látni a doki, amit kéne és biztosan vissza fog hívni későbbre.
2022. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor azert örülhetünk :-) majd nyilván az orvos megerősítése lesz a tuti.

Az időpontot ő mondta ismerve az utolsó menzesz és az ovu időpontját is.

2022. aug. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!