Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye megjön? A napokban...

Ugye megjön? A napokban szakítottam a barátommal, lefeküdtünk még azelött, de most nem jön meg, tudom, hogy védekeztünk, csak mégis felmerülk bennem a kérdés, hogy történhetett valami.

Figyelt kérdés
Van okom aggodalomra? Vagy esetleg stressz miatt késik? És tegnap kelltt volna megjönnie, vagyis eddig egy nap.
2008. dec. 21. 15:02
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem különösen kell aggódnia a késésnek az oka lehet mint ön mondta a stressz és a kisebb, nagyobb súlyvesztés de ez nem mindig van így...
2008. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyébként így látatlanban senki nem tudja neked megmondani,de nyugi,és várj,vagy vegyél tesztet és menj el a nőgyógyáaszhoz.
2008. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne parazz, mert az tenyleg nem tesz jot. Ha vedekeztetek es nem szokott ilyen gondod lenni (kesik) akkor biztosan megjon! Nyugalom, hallgass zenet!
2008. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ha igaz amit mondanak hogy stressz miatt is késhet, akkor most igazán meg van rá az okod. Hiszen most szakítottatok. Ez szerintem elég nagy stresszhatás!

Úgyhogy szerintem ne aggódj,a teszt meg azért is jó hogy megnyugtasson.puszi

2008. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Tényleg nyugi,velem is pont ez történt.Védekeztünk és nem akart megjönni,már annyira aggódtam hogy hányingerem lett.Erre meg azthittem hogy a terhesség jele.Már az abortuszon is eltűnődtem,videókat nézegettem.Pedig nem volt rá semmi bizonyíték hogy terhes vagyok.Tisztára bebeszéltem magamnak.És megjött,igaz,késett 10napot,de nem lehet pontos.Szóval,tényleg ne aggódj.Azt javaslom viszont hogy ezután mindig nézd meg szex után az óvszert így biztos lehetsz benne h nem történt baj. :)
2008. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megszoktuk nézni az óvszert, csak felmerült bennem, hogy mégis valahogy, de remélem nem lesz gond.
2008. dec. 21. 23:34
 7/10 anonim válasza:
0%
Az elején nem írtam de a késés oka akár a Hold állásától is függhet... Várj és megjön ha nem akkor menj el nőgyógyászhoz...
2008. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
MI köze a Holdnak a mesntruációhoz?Ha tudod magyarázd el , erről még nem hallottam.
2008. dec. 22. 08:41
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Megjött már? :)
2008. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen:D

De még mindig nem értem, hogy mi van a Holdal?

2008. dec. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!