Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire halvány amikor azt...

Mennyire halvány amikor azt írjátok, hogy halvány csíkos, de pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Én úgy láttam, hogy egy csík van, de hazaért a férjem és ő azt mondta, hogy mi az a nagyon halvány csík, mikor megnéztem tényleg ott volt, de nagyon halványan, utánna meg nem látszodótt semmi, csak a kontroll csík.
2008. dec. 21. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet, biztosítékként. Halványan, ha ott van, akkor pozitív. Nagyon halvány is lehet, de lehet nagyon erős is.
2008. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
várjál egy pár napot akkor több a hcg és nem lesznek ilyen gondok. Akkor megnyugodhatsz.
2008. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem Gabriel tesztem volt, a kontroll csík erős lilás, a babát jelző csík vagy kb. 2-3 árnyalattal halványabb volt. Mikor kellett volna megjönnie a mensidnek? Mennyit késik? Ha vársz 2-3 napot és csinálsz egy újabbat biztosan erősebben látszik majd, a HCG hormon a várandósság előrehaladtával erősebben van jelen a szervezetben, akkor már sötétebb lesz a csíkod is!

Sok szerencsét!

2008. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem annyira halvány volt hogy csak anapfénynél lehetet látni vagyis kinta szabadban lámpánál nem de azért poz volt
2008. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!