Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a kulonbseg a beagyazodasi...

Mi a kulonbseg a beagyazodasi verzes es a menstruacio kozott?

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Az első nem létezik :D
2022. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
+1 1-esnek!
2022. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

A menstruáció több napos, nagyobb mennyiségű, szabályos időközönként megjelenő vérzés.

Beágyazódásival még nem találkoztan, de elméletileg az 1-2 alkalommal pirosas-barnás maszat törlésnél, ovuláció után kb. 7 nappal.

2022. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
1-2 ml barnás-rózsaszínesre színeződőtt hüvelyváladék a beágyazódási "vérzés". A menstruációt meg gondolom nem kell leírni.
2022. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Míg nem tapasztaltam a beágyazódási vérzést addig én is azt mondtam mint az 1-es válaszoló vagyis hogy nem létezik pedig igenis létezik mert nekem az volt.Olyan barnás volt nekem de nagyon kevés és másnap már semmi.Nem is jött meg.A menzeszt meg rendes 4-5 napig tartó vérzés míg a beágyazódási csak pár csepp barna cucc.
2022. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondoltam hogy van beagyazódasi vérzés, de valóban van. Aki lepontoz kegyetlen vele boldog, azért mert neki nem volt, másnak még lehet. Második babámnál volt, először nem tudtam mi az, hisz a terhesség később derült ki. Csak a WC papíron volt egy kevés pirosas barnás folt.
2022. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mi?Pl.az hogy a menstruáció sok ,a beágyazódási vérzés meg épp hogy van egy kevés.
2022. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!