Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülyének érzem magam, hogy...

Mili32 kérdése:

Hülyének érzem magam, hogy itt kérdezem meg de hátha volt még valaki más is így. Szerintetek miért nem jött meg?

Figyelt kérdés

Elég idős vagyok már. 42 éves. Tudatosan védekezünk óvszerrel a férjemmel. Múlt hónapban egy alkalommal voltunk együtt semmi gond nem volt. Közép időben volt egy vérzésem kb. N

négy napig tisztasági betét elég volt de több volt mit egy kis pecsétlő vérzés. Általában 30 naposak a ciklusaim. Most amikor aktuális lett volna a héten nem jött meg. Csináltam egy tesztet mert nyugtalan volt bár igazandibol magam sem tudom miért és az teljesen negatív lett. Az orvosom szabin van így még nem kértem időpontot. Hülye tininek érzem magam de csak felteszem a kérdést: Lehet ez terhesség? A meg nem jött menszeszkor csináltam a tesztet utána kicsivel. 🙄



2022. aug. 13. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
42 évesen inkább a változó kor az ami eszébe jut egy érett és felnőtt nőnek. Ezt az orvosod sosem beszélte veled ?
2022. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is értem, miből gondolod.
2022. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Menopauza kezdete.
2022. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem fordult még elő veled hogy késett volna?
2022. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Régen nem volt. Sőt az elmúlt időben inkább az volt a jellemző hogy egy egy nappal mindig előrébb csúszott minden hónapban.
2022. aug. 13. 10:10
 6/16 A kérdező kommentje:
Minden évben járok kontrollra rakszuresre stb. Nem igazán beszéltem meg az orvosommal a változó korról mert nem volt ilyen jellegű problémám ezidáig.
2022. aug. 13. 10:13
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez se akkora probléma még. Csak máshogy jött meg, sok a front is, lehet ártalmatlan oka is.
2022. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7. válaszoló Köszönöm hogy ilyen kedves vagy! Én is hülyének érzem magam. Felelősség teljes ember vagyok de babát már semmiképp nem tervezünk és lehet kicsit raparaztam. 😔
2022. aug. 13. 10:18
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Terhesség nem lehet. Ez már a menopauza lesz.
2022. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NTBS ***** válasza:
100%
Sok minden okozhatja. Lelki állapot, fizikai okok, stb.
2022. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!