Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik, 11 én csináltam...

2 napja késik, 11 én csináltam délután facelle tesztcsíkot ami halványan de pozitív lett. 13 án predictor early teszten is látni lehetett a második csíkot de nem volt annyira erős viszont férjem is látta. Reménykedjük, hogy baba van?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 10:18
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Pedig jó ötletnek tűnt, hogy írók ide, kicsit meg nyugodjak. De mivel ez volt a második kémia terhességem ezért többet nem írók. Mert úgyis hülyének van nézve az ember, mikor két csíkot lát a teszten.Főleg mikor férjem is látta.De mindegy is.
2022. aug. 18. 23:01
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt gyakran ilyen. Látható rajt valami, igen, de ez így szárad meg, nem vehető pozitívnak. Ugyhogy kémiai sem volt. Majd kövi hónapban sikerül, fel a fejjel:) Én minden rosszindulat nélkül írtam, hogy sajnos negatív volt.
2022. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
16%
Nekem mindig hómező, ha nem vagyok terhes (és még nem voltam, és egyetlen egyszer sem volt halvány csíkom sem). Barátnőmnek sorozatban vannak kémiai terhességei, ugyanilyenek a tesztjei, nyilvánvalóan elindul valami, csak nem fejeződik be. Ezért van hcg, de nem sok, csak éppen hogy kimutatható mennyiség, a predictor 12,5-ös érzékenységű, késés után teljesen reális az ennyire halvány vonal. Lehet terhesség nem lett belőle, de ezt én személy szerint nem mondanám negatívnak, hiszen elindult, de nem tapadt meg, nem tudott további hcg növekedést produkálni.
2022. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk, összefog jönni nálunk is a baba. A jóra mindig várni kell! ❤🙏🍀
2022. aug. 19. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!