Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remenykedhetek? 6. napja...

Remenykedhetek? 6. napja kesik a nem vart mensi. Ma delutan ket kulonbozo teszt negativ lett, majd egy ora mulva kb amikor ki akartam dobni mind ketto pozitiv lett jol lathato eros csikkal.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ervenyes tiz perc elteltevel a teszt de nekem eddig meg soha nem lett pozitiv meg egy egesz nap uatn sem pedig csinaltam mar eleget.Terhessegi tuneteim is vannak.
2010. ápr. 2. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Reménykedhetsz, ahogy eddig is reménykedhettél volan abban, hogy pontatlan a teszt... de persze nem szeretnélek elkedvetlenítenu.
2010. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a teszt időn túl is csak akkor lesz pozitív HA BABA VAN!

Az álpozitívnak hitt teszteknél is (szerintem) volt baba, csak sajnos korai vetélésként, megszakadt a terhesség.

2010. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggeli vizeletből csinálj egyet. Várjuk az eredményt!
2010. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok és boldog babavárást.Ez bizony pozitiv.
2010. ápr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! Rakd föl a képeket a tesztekröl
2010. ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Időn túl vagy nem időn túl egy a lényeg:tévesen pozitív teszt nincs!!!

Ha kijött a csík és ahogy a kérdező is írta,jól látható,színes,erős,az bizony pozitív!

Gratulálok,boldog babavárást:))

14 hetes kismama.

2010. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen tesztem,hogy időn túl lett pozitív.másnap reggel csináltam egy újat,az negatív lett.másfél hét múlva új teszt,az már délután kb 2 mp után erős pozitív lett.úgyhogy szerintem lehet baba,csak lehet,hogy nem középidőben volt peteérésed.
2010. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszon szepen mindenkinek a valaszokat!

A reggeli tesztem halvany pozitiv lett!

Nekem ez boven eleg harom ev negativ tesztek utan!

Sok sikert kivanok mindenkinek aki ide jar egy kis erot gyujteni,ennek az oldalnak tenleg van valami hatasa a teherbeesesre!!!

nincs idom most a kepeket felrakni mert kezdodik az unnepi sutes es nagyon sok dolgom van

Kellemes husveti unnepeket mindenkinek

2010. ápr. 3. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:
gratulálok,de meg ne erőltesd magad!
2010. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!