Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extrém sűrű vizelési inger és...

Extrém sűrű vizelési inger és kémiai terhesség kapcsolatban lehet?

Figyelt kérdés

Ne kíméljetek, ha hülye vagyok, nyugodtan írjátok le.

Múlt hónapban pozitív teszt napján elkezdem 2-3x gyakrabban járni pisilni, majd megjött.

Most is van pozitív tesztem, késik is a menzim és ma is 3x többet pisiltem mint szoktam és komolyan aggódom, nehogy megismétlődjön.

Segítsetek légyszi.


2022. aug. 17. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kezdeti időszakban a megnövekedett és megváltozott hormonszint gyakori vizelési ingert vált ki, okozhatja kémiai terhesség is, ami a korai megszakadás ellenére is hormonszint változást eredményez.

Hány napja késik a menzeszed?

Minden egyes nappal, amikor nem jön meg, nő az esély a terhesség megmaradására.

A nem várt első napjához képest 2 hét múlvára kérj időpontot a nőgyógyászatra, ott fognak vérképet csináltatni, és ha valami gond lenne, tudnak segíteni.

Addig is sok folyadék, magnézium és esetleg terhesvitamin.

2022. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik nőgyógyászaton csinálnak vérképet egy sima terhesség megállapításnál?
2022. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, a válasz kimaradt. Nincs összefüggés a pisilés és az között, hogy kémiai lesz-e egy terhesség.
2022. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Mára kicsit lehiggadtam (egyelőre)


3 napja késik.


2-es, szerintem TB alapon nem csinálnak kérésre, ilyesmivel Synlab vagy egyéb magánlaborok, ha a HCG-re gondoltál.

2022. aug. 18. 06:59
 5/9 anonim ***** válasza:

#2-es 1-es vagyok: bocs a félrevezetésért, külföldön élek, itt azonnal csináltak vértesztet, és szűrtek a HCG-től kezdve progeszteronon át a TSH-ig mindenre, aztán a vérvizsgálathoz képest 1 hét múlvára hívtak be első ultrahangra. Ebből indultam ki.

Nem tudtam, hogy Magyarországon nem csinálnak a terhesség legelején vérvizsgálatot. Még egyszer elnézést a fals infóért.

2022. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond, azt hittem már hogy tavaly én jártam "rossz" helyen 😁

Itt trimeszterenként van egy vérvizsgálat, de a vérképet nézik, s alapesetben csak a tsh szerepel benne, mint hormon. Ezért csodálkoztam.

2022. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, ma is tanultam valamit :)

Ezentúl inkább rákeresek először, hogy megy ez a dolog Magyarországon, mielőtt elküldöm szegény Kérdezőt mindenféle vizsgálatra :)

2022. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Off: kérdező, nem vagy Hoxán véletlenül? :) Az egyik babavárós témakörben pont ugyanezeket írta valaki :)
2022. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Dede :D én vagyok. A reggeli tesztem óta azért higgadtabb vagyok ennél :D
2022. aug. 18. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!